Reklama

Burmistrz Kolbuszowej: Nadszedł dla nas wszystkich czas próby

Opublikowano: ndz, 15 mar 2020 13:24
Autor:

Burmistrz Kolbuszowej: Nadszedł dla nas wszystkich czas próby - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jan Zuba, burmistrz gminy Kolbuszowa, skierował dzisiaj (15 marca) kolejny komunikat do mieszkańców. - Wykażmy się odpowiedzialnością i bądźmy solidarni - apeluje.

Burmistrz prosi o to, aby wzajemnie pomagać sobie w codziennym życiu, by powstrzymać rozszerzającą się epidemię koronawirusa.

- Ograniczajmy do minimum wyjścia z domu. Zwróćmy szczególną uwagę na seniorów, osoby niepełnosprawne, samotne. Potrzebna jest pomoc sąsiedzka, pomoc wolontariuszy. Korzystajmy z tele-porad, z Internetu, z e-recept, dokonujmy płatności rachunków, podatków, rachunków za media, korzystając z e-bankowości - apeluje.

Samorządowiec prosi także o stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych, ministra zdrowia, wojewody podkarpackiego i obowiązujących ograniczeń wynikających z ogłoszonego 13 marca stanu zagrożenia epidemicznego. Zachęca do śledzenia na bieżąco informacje w mediach oraz na stronie internetowej gminy Kolbuszowa (kolbuszowa.pl).

- Urząd Miejski, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej będą w tym czasie funkcjonować skupiając się na niesieniu pomocy mieszkańcom i załatwiając najpilniejsze sprawy - dodaje włodarz gminy. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +11 / -0

    kolbuszowiak

    A co z podatkami do gminy. Panie zuba, może by pan przesunął termin płatności