Reklama

Bulwary nad Nilem w Kolbuszowej do poprawy. To rozwiązanie się nie sprawdziło

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Joanna Serafin

Bulwary nad Nilem w Kolbuszowej do poprawy. To rozwiązanie się nie sprawdziło - Zdjęcie główne

Co się zmieni na kolbuszowskich bulwarach? | foto Joanna Serafin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Firma, która wykonywała bulwary nad Nilem w Kolbuszowej, realizuje kolejne prace. Te zaplanowano na koniec kwietnia lub początek maja. Wszystko zależy od warunków pogodowych.

Wracamy do tematu sypiącej się nawierzchni bulwarów nad Nilem w Kolbuszowej. Chodzi o fragment sąsiadujący z deptakiem ulicy Parkowej.

O tej sytuacji poinformowała nas początkiem marca mieszkanka miasta. Kobieta zwróciła uwagę na tysiące drobnych kamyczków rozsypanych po deptaku i niebezpieczeństwo, jakie one za sobą niosą - ktoś się może na nich przewrócić. 

- Sama się na nich pośliznęłam. Na szczęście nie upadałam. Szczególnie po deszczu w tym miejscu robi się wręcz ślisko

- mówiła kobieta.

O sytuacji poinformowaliśmy kolbuszowskich urzędników. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że temat zgłoszony zostanie wykonawcy bulwarów. Jakie działania zostaną ostatecznie podjęte?

- Odcinek nawierzchni na bulwarach, sąsiadujący bezpośrednio z ulicą Parkową, zostanie wymieniony na kostkę brukową. Jeżeli tylko warunki pogodowe pozwolą wykonawca przystąpi do prac w przeciągu najbliższych dwóch tygodni

 - poinformował nas kilka dni temu Krzysztof Matejek, sekretarz gminy Kolbuszowa. 


Wykonana w ubiegłym roku nawierzchnia na bulwarach nad Nilem w Kolbuszowej, zaczyna się sypać. 


Budowa bulwarów nad Nilem w Kolbuszowej rozpoczęła się w 2020 roku i trwała dwa lata. Wykonawcą zadania była firma budowlana „Rembisz” z Zielonki (gm. Raniżów).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy