Reklama

Reklama

Braun i Buczek o niezatwierdzonym projekcie budżetu Kolbuszowej [VIDEO]

Opublikowano: 20 stycznia 2020 15:54
Autor:

Braun i Buczek o niezatwierdzonym projekcie budżetu Kolbuszowej [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Grzegorz Braun, poseł na Sejm RP oraz Tomasz Buczek, pełnomocnik Ruchu Narodowego na Podkarpaciu, zorganizowali dzisiaj (20 stycznia) konferencję przed Urzędem Miejskim w Kolbuszowej.

Panowie nawiązali do sytuacji związanej z prowizorium budżetu miasta i gminy Kolbuszowa na 2020 rok. Jaką mają radę dla rajców miejskich, którzy zastanawiają się jak dopiąć budżet? Zobacz materiał video. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  święty mikołaj

  kto to jest ten brodaty , podobno przywiózł z warszawy w teczce kase dla kolbuszowej , buczek załatwił

 • 2 lata temu | ocena +7 / -0

  Andrzej

  Moja propozycja na rozwiązanie tej sprawy to wprowadzenie piętrowych biurek w Urzędzie Miejskim, zdecydowanie za mała liczba urzędników...

 • 2 lata temu | ocena +12 / -2

  Marek

  Brawo panie Buczek, dużo merytoryki, może kolbuszowski lud w końcu zrozumie, że rozdawnictwo Warszawy odbija się na coraz gorszej sytuacji finansowej gmin, a to trzeba dopłacać coraz więcej do oświaty bo pensje nauczycieli urosły nieproporcjonalnie do subwencji, a to składowiska odpadów należące do skarbu państwa drenują gminy, które musza pobrać te opłaty od mieszkańców, kończąc na wozach strażackich które są elementem kampanii wyborczej, a do których gmina dokłada olbrzymie pieniądze. Podoba mi się Pana wypowiedź, bo nie ma tu tylko atakowania politycznych oponentów ale szerokie spojrzenie na problem i konkretne fakty.