Reklama

Reklama

Branża fitness chce pozwu zbiorowego za zamknięcie siłowni

Opublikowano: ndz, 10 sty 2021 10:02
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Branża fitness chce pozwu zbiorowego za zamknięcie siłowni - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Narasta bunt wobec lockdownu gospodarczego. Polska Federacja Fitness mobilizuje branżę do wytoczenia pozwu zbiorowego wobec rządu.

Reklama

- Z oficjalnych informacji przekazywanych przez rząd (wynika, że) otwarcie branży może nastąpić na przełomie marca i kwietnia… ale i ten termin nie może być pewny. Nikt z nas nie może dłużej czekać, dlatego podjęliśmy decyzję dotyczącą pozwu. - poinformowała Polska Federacja Fitness.

 

Do coraz bardziej śmiałych kroków zachęca wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu, który w sprawie fryzjera "przyłapanego na prowadzeniu działalności gospodarczej mimo lockdownu" uznał, że rozporządzenie Rady Ministrów zakazujące wówczas prowadzenia działalności gospodarczej choćby salonom fryzjerskim i kosmetycznym, jest niezgodne z Konstytucją. "Ograniczenie wolności działalności gospodarczej jest (...)

  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.