Reklama

Brakuje chętnych do pracy

Opublikowano:
Autor:

Brakuje chętnych do pracy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sezon wypoczynkowy nad zalewem „Maziarnia” dobiega końca. Czy w tym roku było bezpieczniej niż w poprzednim? - o to pytamy Adama Luberą, założyciela rzeszowskiego Klubu Sportów Wodnych, który od pięciu lat pilnuje bezpieczeństwa na zbiorniku w Wilczej Woli.

Mało jest chyba mieszkańców naszego powiatu, którym choć raz nie zdarzyło się odwiedzić zalewu „Maziarnia”. Piękna pogoda, wakacje, sezon urlopowy – to sprawia, że kiedy my odpoczywamy, stróżujący nad zalewem mają pełne ręce roboty. W tym roku sezon letni „Maziarnia” rozpoczęła w ostatni weekend czerwca. Do tej pory na kąpielisku panował względny spokój. – Nie było poważniejszych interwencji ze strony ratowników wodnych, pojawiła się jedynie potrzeba opatrzenia kilku mniejszych lub większych ran – mówi Adam Lubera. Co najważniejsze, do tej pory nie zaszła konieczność ratowania życia plażowiczów. To już drugi z rzędu szczęśliwy rok nad wodą. Ratownicy nie tracą jednak czujności. – Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, wakacje się jeszcze nie skończyły – podkreśla ratownik.

Więcej w 33 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE