Reklama

Bez zgody brata a z zakazem sądowym. Na dodatek po alkoholu

Opublikowano:
Autor:

Bez zgody brata a z zakazem sądowym. Na dodatek po alkoholu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotę (23 listopada) około godz. 15, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Mechowcu, gdzie mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego zgłosił, iż nietrzeźwy brat odjechał jego samochodem, pomimo że ten nie wyraził na to zgody.

Funkcjonariusze wylegitymowali 24-latka i sprawdzili jego stan trzeźwości.

- Badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu w jego organizmie. Sprawdzenia w policyjnych systemach informatycznych wykazały, że mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi w związku z popełnieniem podobnego przestępstwa w przeszłości - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji. 

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcie. Usłyszał już zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości, będąc uprzednio prawomocnie skazanym za podobne przestępstwo, a także zarzut zaboru pojazdu w celu krótkotrwałego użycia. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE