Reklama

Będzie zmiana na stanowisku dyrektora szkoły w Trzęsówce. Gmina zdecydowała

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Będzie zmiana na stanowisku dyrektora szkoły w Trzęsówce. Gmina zdecydowała - Zdjęcie główne

Od 1 września szkoła w Trzęsówce będzie miała nowego dyrektora. | foto Canva

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wójt gminy Cmolas jeszcze w czerwcu ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Zygmunta Nowakowskiego w Trzęsówce.

Aktualnie funkcję dyrektora w szkole w Trzęsówce sprawuje Krzysztof Wrona. Dużym zaskoczeniem jest fakt, że obecny dyrektor nie przystąpił do konkursu. Na ogłoszenie cmolaskiego urzędu odpowiedziała jedna osoba.

Stanowisko dyrektora szkoły w Trzęsówce od 1 września obejmie Małgorzata Sitko. Była ona nauczycielką w szkole w Bukowcu i uczyła matematyki, fizyki, informatyki i techniki.

Zmiana nastąpiła także na stanowisku prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jagodnik "Nasza Wieś". Prezesem po śp. Małgorzacie Szostak została Krystyna Kaczor.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy