Reklama

Będą konsultacje w sprawie nazw ulic w Cmolasie i Dąbrówce. Wypowiedzą się mieszkańcy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Będą konsultacje w sprawie nazw ulic w Cmolasie i Dąbrówce. Wypowiedzą się mieszkańcy - Zdjęcie główne

Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas zaznaczył, że konsultacje z mieszkańcami, dotyczące nazw ulic w sołectwach Cmolas i Dąbrówka, będą odbywać się w sierpniu.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wracamy po raz kolejny do tematu nazw ulic, które już niebawem będą w Cmolasie i Dąbrówce. Komisja Mandatowo-Regulaminowa i radni zaproponowali swoje propozycje.

W czwartek, 21 lipca, radni z Komisji Mandatowo-Regulaminowej oraz inni samorządowcy z Cmolasu i Dąbrówki spotkali się, aby omówić i przedyskutować po raz kolejny nazwy ulic. Wcześniej urząd przedstawił swoje propozycje. Teraz przedstawiciele mieszkańców zaproponowali swoje. Kiedy przyjdzie czas na mieszkańców? 

Dwie propozycje 

Najpierw urzędnicy podali do publicznej wiadomości nazwy ulic, które nie wszystkim przypadły do gustu. Teraz radni zaproponowali swoje, po wstępnych, ustnych rozmowach i konsultacjach z mieszkańcami. 

Nazwy te poddane zostaną konsultacjom. Na tym nie koniec. Teraz to mieszkańcy będą mogli się wykazać pomysłami co do nazw. 

Konsultacje społeczne 

Jak poinformował Marian Posłuszny, sekretarz Urzędu Gminy w Cmolasie konsultacje społeczne mają potrwać od 8 do 22 sierpnia. Jak będą one wyglądały?

Podczas ich trwania mieszkańcy Cmolasu i Dąbrówki będą mogli przedstawić swoje propozycje. Na stronie urzędu będzie widnieć wniosek, który będzie można pobrać i uzupełnić, a następnie wysłać mailem na adres gminy. Będzie także możliwość pobrania go w wersji papierowej, a następnie złożenia osobiście w urzędzie. 

Pełną listę nazw ulic zaproponowanych z urzędu i więcej szczegółowych informacji znajdziesz w artykule: Mieszkańcy Cmolasa z nowymi adresami. Czy się na to zgodzą? [LISTA NAZW]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy