Reklama

Reklama

Będą bezpłatne punkty dostępu do WiFi w mieście

Opublikowano: 21 października 2019 12:17
Autor:

Będą bezpłatne punkty dostępu do WiFi w mieście  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek, 18 października Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba odebrał od przedstawicieli Komisji Europejskiej symboliczny voucher w wysokości 15 tys. euro na stworzenie lub modernizację darmowych bezprzewodowych punktów dostępu do Internetu w miejscach użyteczności publicznej.

Wsparcie finansowe Gmina Kolbuszowa otrzymała w ramach projektu „Łącząc Europę- WiFi4EU”, który jest inicjatywą Komisji Europejskiej. Przyznany grant pokryje koszty sprzętu i instalacji hot-spotów Wi-Fi. Gmina natomiast poniesie opłaty związane z podłączeniem do Internetu (abonamentu) oraz konserwacją sprzętu.

Punkty umożliwiające darmowe połączenie z Internetem zostaną zamontowane w następujących miejscach:

  • Kryta Pływalnia Fregata
  • Plac Wolności
  • Stadion sportowy
  • Park Jordanowski
  • Dworzec Autobusowy
  • Skwer Regionalistów

Instalacja i uruchomienie systemu HotSpotów nastąpi na początku 2020 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.