Reklama

Basen w Cmolasie zamknięty. Dlaczego i do kiedy?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: OWiR Cmolas

Basen w Cmolasie zamknięty. Dlaczego i do kiedy?  - Zdjęcie główne

Basen będzie zamknięty z powodu remontu. | foto OWiR Cmolas

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rozpoczyna się remont basenu w Cmolasie. Prace obejmują szeroki zakres, stąd nieuniknione jest zamknięcie pływalni. Od kiedy będzie ona nieczynna?

Najpotrzebniejszą sprawą na tę chwilę jest remont niecki basenowej. Przez 22 lata tylko doraźnie przeprowadzono jej naprawy. Jeszcze w 2019 roku został uszkodzony laminat na niecce. Po wykonaniu niezbędnych napraw oraz dokonaniu oceny stanu niecki wskazano na konieczność kompleksowej naprawy.

Zniszczeniu uległ m.in. laminat wewnętrzny niecki. Ponadto mocno wyeksploatowane są filtry basenowe. Do wymiany są także płytki na basenie, w szatniach oraz pod prysznicami.

Zakres zaplanowanych prac obejmuję m.in. wymianę filtrów basenowych, remont niecki i wymianę membrany, płytek na plaży basenowej i w szatniach oraz wymianę panelu sterującego. 

Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie poinformował o zamknięciu pływalni w związku z remontem. 

- Uprzejmie informujemy, iż od 28 marca pływalnia kryta będzie nieczynna z powodu remontu. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy ponownie na wakacjach

- czytamy na Facebooku OWiR Cmolas. 

Gminie Cmolas udało się pozyskać na remont basenu pieniądze pochodzące z funduszu Polski Ład. Urząd planował na to zadanie przeznaczyć nieco ponad milion złotych. Do gminy wpłynęła tylko jedna oferta, która opiewa na wyższą kwotę. Firma z Tarnobrzega zaproponowała, że zajmie się pracami za nieco ponad 1,5 miliona złotych brutto. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy