Reklama

Reklama

Barbara Bochniarz nie jest już sekretarzem gminy Kolbuszowa

Opublikowano: pon, 5 lut 2018 05:00
Autor:

Barbara Bochniarz nie jest już sekretarzem gminy Kolbuszowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Barbara Bochniarz, sekretarz gminy Kolbuszowa, oraz Anna Pastuła, kierownik USC w Kolbuszowej, przeszły na emeryturę.

Oficjalne podziękowania za pracę urzędniczkom złożyli podczas styczniowej sesji radni miejscy. - Współpraca z paniami była czystą przyjemnością i satysfakcją - przyznał Krzysztof Wilk, przewodniczący Rady Miejskiej w Kolbuszowej.

Kto zajmie miejsce odchodzącej na emeryturę? Odpowiedź na to pytanie ma dać ogłoszony 26 stycznia konkurs. Zgodnie z wytycznymi urzędu, ma to być osoba, posiadająca m.in. co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym, w tym co najmniej dwuletni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Sekretarz ma m.in. sprawować nadzór nad przygotowanymi przez podległych jej pracowników projektami aktów prawnych czy zajmować się skargami i wnioskami mieszkańców. Na zgłoszenia kandydatów urząd czeka do 12 lutego.

Barbara Bochniarz urodziła się 10 grudnia 1956 roku w Kolbuszowej. Ukończyła studia na Akademii Rolniczej w Krakowie. Pracowała od 1980 roku w WZGS "SCh" Rzeszów w dziale skupu, od 1985 roku początkowo w GS "SCh" Kolbuszowa, a następnie w Urzędzie Miasta i Gminy Kolbuszowa - Referacie Rolnictwa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +1 / -1

    anonim

    mam nadzieję, że sekretarzem nie zostanie Tadeusz Serafin, to by była kompromitacja dla Burmistrza