Reklama

Barbara Bochniarz przeszła na emeryturę. Nie jest już sekretarzem gminy Kolbuszowa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Barbara Bochniarz przeszła na emeryturę. Nie jest już sekretarzem gminy Kolbuszowa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Barbara Bochniarz, sekretarz gminy Kolbuszowa, oraz Anna Pastuła, kierownik USC w Kolbuszowej, przeszły na emeryturę.

Oficjalne podziękowania za pracę urzędniczkom złożyli podczas styczniowej sesji radni miejscy. - Współpraca z paniami była czystą przyjemnością i satysfakcją - przyznał Krzysztof Wilk, przewodniczący Rady Miejskiej w Kolbuszowej.

Kto zajmie miejsce odchodzącej na emeryturę? Odpowiedź na to pytanie ma dać ogłoszony 26 stycznia konkurs. Zgodnie z wytycznymi urzędu, ma to być osoba, posiadająca m.in. co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym, w tym co najmniej dwuletni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Sekretarz ma m.in. sprawować nadzór nad przygotowanymi przez podległych jej pracowników projektami aktów prawnych czy zajmować się skargami i wnioskami mieszkańców. Na zgłoszenia kandydatów urząd czeka do 12 lutego.

Barbara Bochniarz urodziła się 10 grudnia 1956 roku w Kolbuszowej. Ukończyła studia na Akademii Rolniczej w Krakowie. Pracowała od 1980 roku w WZGS "SCh" Rzeszów w dziale skupu, od 1985 roku początkowo w GS "SCh" Kolbuszowa, a następnie w Urzędzie Miasta i Gminy Kolbuszowa - Referacie Rolnictwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE