Reklama

Baranie rogi na drodze

Opublikowano:
Autor:

Baranie rogi na drodze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Droga na ulicy Lisy w Raniżowie doczekała się remontu i została wyłożona asfaltem. Mieszkańcy jednak nie wydają się być zadowoleni do końca z inwestycji. Dlaczego? I co na ich zarzuty odpowiada gmina?

Pierwszy telefon w sprawie budowy drogi na Lisach otrzymaliśmy w piątek (7 kwietnia). Wtedy zadzwoniła do nas mieszkanka, która skarżyła się na sąsiadkę, która budowę miała utrudniać. - Geodeta był u nas dwa razy i odmierzał. Jeden z zakrętów miał być łagodniejszy, tymczasem pani, która mieszka w okolicy i swój płot miała przesunąć, powyrzucała kołki, które powbijał geodeta - powiedziała nam kobieta. - Było odmierzane, pani miała się z płotem cofnąć, żeby ta droga była szersza, a zakręt choć trochę łagodniejszy. Tam się dwa samochody nie zmieszczą, jeden będzie się musiał zatrzymać, żeby drugi mógł przejechać. Z drugiej strony zrobili takie esy-floresy - tłumaczyła mieszkanka Raniżowa. - Ta droga będzie bardziej uczęszczana i przelotowa, bo ma powstać tam jakiś dom pomocy społecznej - dodała.

Więcej w 16 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE