Reklama

Badanie wykazało ponad 2 promila alkoholu w organiźmie mężczyzny

Opublikowano:
Autor:

Badanie wykazało ponad 2 promila alkoholu w organiźmie mężczyzny  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci zatrzymali kierowcę mazdy, który spowodował kolizję w Wilczej Woli, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Okazało się, że był pijany.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 8 czerwca. Kierowca poloneza poinformował o kolizji z mazdą. Według jego relacji kierowca mazdy po zderzeniu z jego pojazdem najpierw wszczął awanturę, a następnie uciekł. Policjanci, patrolując rejon tej miejscowości, zauważyli opisywaną mazdę obok drogi, w polach. Obok pojazdu znajdował się mężczyzna, który został rozpoznany przez kierowcę poloneza jako uczestnik wcześniejszej kolizji.

- Wskazany mężczyzna został doprowadzony do radiowozu i przebadany na stan trzeźwości, badanie wykazało 2,16 promila alkoholu w jego organizmie - relacjonuje podkom Skubisz-Tęcza, rzecznik policji. - 23-letni mieszkaniec gminy Raniżów został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty - dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE