Reklama

Asfalt w kawałkach

Opublikowano:
Autor:

Asfalt w kawałkach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Stan ulicy Piaskowej spędza sen z powiek mieszkańców. - Tam można jechać tylko czołgiem - żali się nasza Czytelniczka. Remont drogi, jak zapowiada burmistrz, będzie, ale etapami.

- Bardziej adekwatnej nazwy ulicy do jej faktycznego wyglądu to w całym mieście nie ma. To jest naprawdę piaskowa ulica. Nasze władze powinny w końcu coś zrobić, żebyśmy mogli jeździć jak cywilizowani ludzie - stwierdził mężczyzna, który skontaktował się z naszą redakcją.

Remont konieczny i to już
Telefonów i wiadomości podobnej treści w ostatnim czasie odebraliśmy kilka. Wszyscy interweniujący byli zgodni w jednym - ulica Piaskowa potrzebuje remontu i to już. - W zimie, przy roztopach, ludzie topią się w błocie, a latem duszą się od kurzu - zauważyła jedna z Czytelniczek. - To zdecydowanie najgorsza droga w okolicy i to jeszcze w Kolbuszowej. Wystarczy, że popada deszcz i już tworzą się olbrzymie kałuże. Droga się rozjeżdża i zamienia się w jedno wielkie błoto. Jak długo jeszcze będziemy musieli męczyć się z tą ulicą? - pytał mężczyzna mieszkający przy tej drodze.

Więcej w 12 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE