Reklama

Alkohol wrócił na obrady

Opublikowano:
Autor:

Alkohol wrócił na obrady - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni nie zgodzili się na udzielenie dodatkowych koncesji na sprzedaż alkoholu. Pokrzywdzeni czują się szczególnie właściciele sklepu, którzy od lipca tego roku bezskutecznie starają się o monopol. Jak samorządowcy argumentowali swoją decyzję?

Na ostatniej sesji rady gminy (17 listopada) samorządowcy po raz kolejny podejmowali temat udzielania sklepom na terenie gminy koncesji na alkohol. Od lat ich liczba jest niezmienna. Wszystkie trzy punkty sprzedające alkohol wysokoprocentowy należą do GS-u.

Miszmasz
Od przedostatniej sesji rady gminy (22 września) minęły niemal dwa miesiące. W tym czasie sołtysi mieli w swoich miejscowościach przeprowadzić rozmowy z mieszkańcami na temat udzielenia ewentualnych koncesji w ich wioskach. Efekty przeprowadzonych spotkań przedstawili na sesji przewodniczący rady gminy i gospodarze wiosek.

Więcej w 47 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE