Reklama

Aktywni zawsze młodzi

Opublikowano:
Autor:

Aktywni zawsze młodzi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad 70 seniorów wzięło udział w spotkaniu integracyjnym, które pod koniec lipca odbyło się na terenie Muzeum Etnograficznego w Kolbuszowej.

W skansenie zgromadzili się członkowie „Klubu Starszych Nastolatków” działającego przy Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Kolbuszowej oraz zaprzyjaźnionego „Klubu Seniora” działającego przy jasielskim oddziale PKPS.

Podczas spotkania seniorzy zwiedzili park etnograficzny i wzięli udział w biesiadzie z muzyką. - Goście z Jasła świetnie czuli się w naszym mieście, z czego się bardzo cieszymy. Spotkanie okazało się doskonałą okazją do promocji Kolbuszowej, skansenu i działalności PKPS w naszym mieście – mówi Renata Bomba, kierownik kolbuszowskiego PKPS.

Zjazd seniorów był jednym z elementów autorskiego programu PKPS - „Aktywni zawsze młodzi”. - Poza sezonem wakacyjnym prowadzimy różnorodne działania dla członków „Klubu Starszych Nastolatków”. W tym roku postanowiliśmy stworzyć im dodatkową ofertę w zakresie aktywizacji i organizacji czasu wolnego, stąd pomysł na projekt „Aktywni zawsze młodzi” - wyjaśnia Renata Bomba, koordynator projektu i dodaje: - Jego realizacja potrwa do końca listopada, a uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z szerokiej oferty zajęć. Planujemy wspólne wyjazdy do kina, teatru, filharmonii, zajęcia pilates, aqua aerobic czy kolejne spotkania integracyjne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE