Reklama

8 kolizji w tym z dzikimi zwierzętami. Interwencje kolbuszowskiej policji

Opublikowano:
Autor:

8 kolizji w tym z dzikimi zwierzętami. Interwencje kolbuszowskiej policji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI We wtorek (3 września) około godz. 8.30 funkcjonariusze z KPP w Kolbuszowej interweniowali w Kolbuszowej Górnej. Kierujący oplem astra nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącej przed nim skody i najechał na jej tył. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

W środę (4 września) około godz. 23 doszło do zdarzenia na drodze krajowej nr 9 w Widełce. Pod jadącą skodę wtargnął dzik. W wyniku tego doszło do uszkodzenia pojazdu.

 

Wbiegła sarna

Tego samego dnia (4 września) około godz. 20 mundurowi zostali wezwani do Zielonki. Kierujący hondą, jadąc od strony Zielonki, uderzył w sarnę, która wbiegła pod koła pojazdu. Policjanci nie stosowali środków prawnych.

 

Za szybko i za blisko

W czwartek (5 września) mundurowi interweniowali w Kolbuszowej Górnej. Kierujący skodą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i odległości od jadącego przed nim nissana i najechał na jego tył. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

 

Obie cofały

Również w czwartek (5 września) policjanci zostali wezwani na parking znajdujący się poza drogą publiczną przy ul. Obrońców Pokoju w Kolbuszowej. Kierująca citroenem w trakcie cofania z miejsca parkingowego, nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w forda, którego kierująca również cofała. W sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.
 

Sarna pod kołami

W piątek (6 września) około godz. 12 doszło do zdarzenia drogowego w Cmolasie. Kierująca mitsubishi, jadąc w kierunku Jagodnika, uderzyła przodem pojazdu w przebiegającą przez jezdnię sarnę. W wyniku tego doszło do uszkodzenia samochodu. Policjanci nie stosowali środków prawnych w stosunku do kierującej. Zwierzę zostało zabezpieczone.
 

Nie upewnił się

Tego samego dnia (6 września) około godz. 12 mundurowi interweniowali w Przedborzu. Kierujący samochodem marki Iveco, nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wyprzedzania peugeota, w wyniku tego doszło do kontaktu między pojazdami i uszkodzenia lusterka peugeota. Na kierowcę iveco policjanci nałożyli mandat karny.
 

Nie ustąpiła

W sobotę (7 września) około godz. 12.30 policjanci interweniowali na ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej. Kierująca kią nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy opla. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. Sprawczynię stłuczki, kierującą kią, policjanci ukarali mandatem karnym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE