Reklama

8 kolizji w powiecie kolbuszowskim w przeciągu kilku dni

Opublikowano:
Autor:

8 kolizji w powiecie kolbuszowskim w przeciągu kilku dni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Informację o zdarzeniach przekazała nam komisarz Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik KPP w Kolbuszowej.

2 grudnia (poniedziałek) o godz. 16:30 na ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej kierowca peugeota najechał na znak C9 (nakaz jazdy z prawej strony znaku). Policjanci zatrzymali mężczyźnie dowód rejestracyjny samochodu i ukarali go mandatem. Kierowca był trzeźwy. Oprócz przedniej części pojazdu został uszkodzony także znak. 

Nie ustąpił

We wtorek (3 grudnia) ok godz. 10 w Hucie Komorowie doszło do stłuczki. Kierowca volkswagena zderzył się z  kierującym fiatem seicento. Policjanci za sprawcę zdarzenia uznali kierowcę volkswagena i ukarali go mandatem, ponieważ nie ustąpił on  pierwszeństwa przejazdu. 

Uszkodzenie

4 grudnia (środa) ok. godz 16 w Niwiskach doszło do kolizji ze zwierzyną leśną. Sarna wbiegła pod jadące renault lagunę. Zwierzę spowodowało uszkodzenie przedniej części pojazdu. 

Prędkość 

W środę (4 grudnia) na ul. Kolbuszowskiej w Raniżowie ok. godz 14:30 funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia. Doszło tam do kolizji, w której uczestniczyły dwa samochody. Kierowca opla nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w zaparkowane iveco. Sprawca kolizji otrzymał mandat karny. 

Mandat

W czwartek (5 grudnia) ok. godz. 8 policjanci zostali zadysponowani na parking przy sklepie przy ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej. Tam kierująca suzuki, cofając, nie upewniła się co do możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru i uderzyła w toyotę. Policjanci nałożyli na sprawczynię kolizji mandat karny.

Zwierzyna

Również 5 grudnia (czwartek) ok. godz. 8 w Ostrowach Tuszowskich funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia. Sarna wtargnęła bezpośrednio pod nadjeżdżającego forda fiestę. Zwierzyna leśna spowodowała uszkodzenie przedniej części pojazdu

Sprawca ukarany

W mikołajki (6 grudnia) o godz 12:30 na ul. Jana Pawła II kierujący toyotą nie zachował bezpiecznej odległości od samochodu jadącego tuż przed nim. Wskutek tego najechał tył samochodu marki opel. Do sprawcy zdarzenia, kierowcy toyoty corolli, trafił mandat karny. 

Zatrzymane dowody

8 grudnia (niedziela) o godz 22 policjanci udali się na ul. Leśną w Kolbuszowej. Jak się okazało, kierowcy podróżujący tego dnia nie zachowali należytej ostrożności. Nie trzymając odstępu od poprzedzającego samochodu, kierowca najechał na jego tył. Sprawcą zdarzenia jest kierowca renault clio, a poszkodowanym kierujący fiatem. Policjanci ukarali sprawcę mandatem i zatrzymali obydwa dowody rejestracyjne. 

CZYTAJ TEŻ: Quadem potrącił pieszego. Był pijany

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE