Reklama

45-latek zgubił się w lesie. Mieszkańcowi gminy Cmolas pomogli kolbuszowscy policjanci

Opublikowano:
Autor:

45-latek zgubił się w lesie. Mieszkańcowi gminy Cmolas pomogli kolbuszowscy policjanci   - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mężczyzna, będący pod wpływem alkoholu, mógł nie przeżyć nocy.

W niedzielę, 11 lutego, około godz. 21. dyżurny kolbuszowskiej policji odebrał telefon od mężczyzny, który zgubił się w lesie. Telefonujący z trudem wypowiadał słowa, było mu zimno i nie mógł odnaleźć drogi do domu.

Podczas rozmowy ze zgłaszającym dyżurny ustalił, że telefonujący to 45-letni mieszkaniec gminy Cmolas, natychmiast też wysłał w rejon jego zamieszkania policyjne patrole. - Ze względu na późną porę i ujemną temperaturę powietrza istniało realne zagrożenie dla życia mężczyzny - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

Funkcjonariusze przeszukując rejon Porąb Dymarskich dotarli do mężczyzny, u którego tego wieczoru miał przebywać 45-latek. Z jego relacji wynikało, że około godz. 19.30 zaginiony wyszedł od niego i miał zamiar iść do swojego domu.

Wraz ze znajomym 45-latka policjanci pojechali w rejon lasu w Porębach Dymarskich. To właśnie w tym kierunku miał się udać mieszkaniec gminy Cmolas. Tam też odnaleźli pozostawione na śniegu ślady butów. Po śladach dotarli do miejsca, gdzie usłyszeli ciche wołanie. Po chwili zauważyli też sylwetkę mężczyzny.

- 45-latek nie wiedział gdzie jest, był zmarznięty i miał przemoknięte ubranie. Jak się okazało, mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu. Policjanci przekazali go pod opiekę znajomemu.- dodaje oficer prasowy.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE