Reklama

Reklama

40 lat kolbuszowskich ogródków działkowych. Zobacz relację z pikniku [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 30 lipca 2021 09:57
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 24 lipca na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Prefabet w Kolbuszowej, odbył się piknik z okazji 40-lecia ogrodu, połączony z obchodami 40 – lecia Polskiego Związku Działkowców.

Uroczystość otworzył prezes Andrzej Chmielowski, który w swoim wystąpieniu podziękował za dotychczasową współpracę wszystkim działkowcom i władzom samorządowym. Podczas części oficjalnej nie zabrakło specjalnych wyróżnień. Robert Dygdoń w imieniu OZP PZD wręczył odznaczenia wyróżnionym działkowcom.

ZOBACZ TAKŻE: Mieszkańcy Kolbuszowej nie chcą budowy nowego bloku

Po przywitaniu wszystkich i wręczeniu odznaczeń prezes Andrzej Chmielowski w imieniu zarządu ROD Prefabet podziękował wszystkim sponsorom i przyjaciołom ogrodu, wręczając im w ramach podziękowania pamiątkowe zegary ogrodowe.

Rozstrzygnięty został również konkurs działkowy, pt. Mistrz upraw działkowych w którym wyróżnianych zostało siedmiu działkowiczów. Wszyscy zostali uhonorowani pamiątkowym dyplomem i drobnym upominkiem przygotowanym przez zarząd ROD Prefabert.  

Po zakończeniu części oficjalnej Prezes zaprosił do zabawy  dzieci i wnuki działkowców, dla których przygotowano wiele niespodzianek. Były prezenty rozdawane przez Nilusia – maskotkę Kolbuszowej zjeżdżalnia, malowanie kredą, robienie popcornu, gry i zabawy ruchowe.

- Wspólne biesiadowanie przy grillu i muzyce oraz śpiewy trwały do późnych godzin nocnych

- wspomina prezes Chmielowski.

W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: burmistrz Jan Zuba, Marek Kuna, radny powiatu reprezentujący starostę kolbuszowskiego Józefa Kardysia, wiceprezes okręgu podkarpackiego PZD Robert Dygdoń, oraz działkowcy i wielu znamienitych gości, którzy wspierają ogród.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.