Reklama

37-latek, który jechał pijany i śmiertelnie potrącił kobietę, trafił do aresztu na trzy miesiące

Opublikowano:
Autor:

37-latek, który jechał pijany i śmiertelnie potrącił kobietę, trafił do aresztu na trzy miesiące - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 37-letni kierowca saaba, który we wtorek wieczorem (4 grudnia) w Wilczej Woli śmiertelnie potrącił kobietę. Badanie wykazało, że mężczyzna był pijany.

Do tego tragicznego wypadku doszło we wtorek wieczorem na ulicy Rzeszowskiej w Wilczej Woli. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 37-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego potracił kobietę. W wyniku doznanych obrażeń, mieszkanka naszego powiatu, zginęła na miejscu. Badanie stanu trzeźwości kierowcy saaba wykazało, że był pijany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

- Wczoraj (6 grudnia) sąd przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie wobec 37-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie - mówi podkom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. - W sprawie trwają dalsze czynności - dodaje. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE