Reklama

30. finał WOŚP w Kolbuszowej ze "Światełkiem do nieba". Tomasz Chlebek opowiada o zaplanowanych atrakcjach

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum prywatne

30. finał WOŚP w Kolbuszowej ze "Światełkiem do nieba". Tomasz Chlebek opowiada o zaplanowanych atrakcjach - Zdjęcie główne

Tomasz Chlebek zachęca do wsparcia zbiórki WOŚP. | foto Archiwum prywatne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przed nami 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kolbuszową czeka trzy dni pełne atrakcji. Akcji przyświeca wspólny cel - zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Co przygotował sztab w mieście nad Nilem? Sprawdź szczegóły.

Kolbuszowa zagra ponownie razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Sztab z miasta nad Nilem przygotował trzy dni pełne atrakcji. Będzie sportowo, muzycznie oraz nie zabraknie gier planszowych. Poznaj szczegóły.

28 stycznia. Muzyka na żywo

Pierwsze wydarzenie rozpocznie się w piątek (28 stycznia) w klubie K2. Będzie można tam spędzić miło czas przy muzyce na żywo w stylu rock, jazz, blues.

29 stycznia. Aktywna sobota pod znakiem biegu i planszówek

W sobotę (29 stycznia) na terenie Białkówki w Nowej Wsi odbędzie się II kolbuszowski bieg "Policz się z Cukrzycą". Bieg wystartuje o godz. 13

- Będzie wyznaczona trasa o długości około pięciu kilometrów. Trasa będzie biegła drogą asfaltową przez Białkówkę. Zaczęliśmy współpracę z klubem nordic walking. Dużo osób, które uczestniczą w biegu to seniorzy i chcemy, by to było po pewnym, twardym gruncie. W tym roku, wspólnie z Nadleśnictwem Kolbuszowa, podjęliśmy decyzję, że będziemy prowadzili przez las główną trasą

- poinformował nas Tomasz Chlebek, z Fundacji Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego „Chlebek”.

I tura rejestracji na charytatywny bieg dobiegła końca. Mozliwe będzie zapisanie się w drugiej turze (od 10 do 30 stycznia). Dla osób, które nie mogą wziąć udziału w biegu, mogą zapisać się na jego wirtualną wersję pod tym linkiem: https://wirtualny.wosp.org.pl

Wieczorem natomiast, w klubie La Zizanie, odbędzie się turniej gry w FIFĘ na konsolach.

30 stycznia. Animacje i rozmowy ze specjalistami

W niedzielę (30 stycznia) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przeniesie się do restauracji Stylowa Kolbuszowa. W ten dzień najwięcej atrakcji czeka na najmłodszych. Od godziny 12 będą animacje dla dzieci, gry planszowe. Organizacją zajmą się Grupa nieformalna „Mam Czas dla dzieci”, sklep Krokodylek oraz Fundacja Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego „Chlebek”.

W międzyczasie odbędą się spotkania ze specjalistami dla rodziców. Porad będą udzielać; okulista dziecięcy, psycholog lub psychoterapeuta z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej z Kolbuszowej.

O godz. 17  sztab zaprasza wszystkich zainteresowanych do siedziby Fundacji „Chlebek” na popołudnie z planszówkami.

Finał: Światełko do nieba

O godz. 20 niebo rozbłyśnie nad kolbuszowskim rynkiem. Będzie to reflektor ze strumieniem światła skierowanym ku górze. Ma to być podsumowanie tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kolbuszowej i oficjalne jej zakończenie.

Gdzie można znaleźć puszki WOŚP?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero za kilka tygodni, Jednak już teraz w Kolbuszowej możemy znaleźć dedykowane puszki WOŚP. Gdzie dokładnie? Listę miejsc znajdziecie poniżej.

  • Delikatesy Centrum w Kolbuszowej (Rynek i ul. Jana Pawła II) oraz w Cmolasie
  • Niepubliczne Przedszkole „Słoneczny Zakątek” w Kolbuszowej (ul. Jana Pawła II, ul. Handlowa w Kolbuszowej), w Majdanie Królewskim (os. Podlasek 71) oraz w pozostałych filiach poza powiatem kolbuszowskim,
  • La Zizanie Pub Game (Galeria nad Nilem),
  • Agencja Ubezpieczeniowa Zygmunt Gul (ul. Mickiewicza 20),
  • Klub K2 (ul. Mickiewicza 1),
  • Sklep Warzywny na Rynku,
  • Sklep Krokodylek (ul. Plac Wolności 59),
  • Sklep Kris w Cmolasie.
Puszki WOŚP można znaleźć również w sklepach takich jak: Lidl, Biedronka czy stacja paliw Circle K. Z tą różnicą, że puszki w tych miejscach organizowane są przez konkretne sieci sklepów, a nie przez kolbuszowski sztab WOŚP. Pieniądze oczywiście trafią na jedno konto orkiestry.

- Pracujemy nad kolejnymi atrakcjami i mamy nadzieję, że uda nam się je zrealizować w trakcie tegorocznego finału

- dodaje Tomasz Chlebek ze sztabu w Kolbuszowej

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy