Reklama

11 największych pożarów w powiecie kolbuszowskim z ostatnich 10 lat [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Strażacy nie raz po kilkanaście godzin i w pocie czoła walczyli z ogniem. Bywało, że w akcję było zaangażowanych ponad 100 strażaków OSP i PSP. Wracamy pamięcią do tych największych pożarów, które miały miejsce w powiecie kolbuszowskim w ciągu ostatnich 10 lat.

Przez ostatnie dziesięciolecie w naszym powiecie doszło do tysięcy pożarów. Poniosły one za sobą nie tylko straty materialne, ale również śmierć ludzi oraz zwierząt. 

Wspominamy te największe pod względem liczby zastępów straży pożarnej, biorących bezpośredni udział w akcji gaśniczej. W naszym zestawieniu pominęliśmy pożary traw i lasów, które dominują w statystykach kolbuszowskich strażaków. Skupiamy się przede wszystkim na pożarach domów, fabryk, budynków gospodarczych i innych obiektów użytkowych.

Zestawienie zostało przygotowane w postaci plansz zdjęciowych (od najmniejszego do największego pożaru). Na każdej z nich, w opisie pod zdjęciem, znajduje się krótka informacja na temat konkretnego zdarzenia, w tym m.in. data, godzina i miejsce pożaru, czas trwania akcji gaśniczej, informacja co uległo spaleniu i szacunkowe straty materialne.

Na samym końcu zestawienia znajdziecie galerię archiwalnych zdjęć z największych pożarów w Kolbuszowej. Zachęcamy do zapoznania się z galerią.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy