Reklama

Gdzie podziała się kultura radnych miejskich? Czytelniczka: Gorzej niż na jarmarku! [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Gdzie podziała się kultura radnych miejskich? Czytelniczka: Gorzej niż na jarmarku! [WIDEO] - Zdjęcie główne

- Gorzej niż na jarmarku! Wstyd. Dorośli ludzie, a nie mają pojęcia, jak się zachować - mówi zbulwersowana Czytelniczka | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW - Gorzej niż na jarmarku! Wstyd. Dorośli ludzie, a nie mają pojęcia, jak się zachować - mówi zbulwersowana Czytelniczka. Mieszkanka gminy Kolbuszowa zwraca uwagę na kulturę zachowania radnych miejskich, a właściwie jej brak.

ZGŁOŚ TEMAT

W czwartek (24 lutego) w budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbyły się kolejne obrady rady miejskiej. Spotkanie można było obejrzeć na żywo na kanale YouTube. 

Do redakcji Korso zadzwoniła jedna z mieszkanek miasta. Kobieta powiedziała, że jest oburzona zachowaniem i brakiem taktu samorządowców, sołtysów jak i przewodniczących osiedli.

- Ten, kto oglądał sesję, widział, że przewodniczący kilkukrotnie prosił o zachowanie spokoju i danie możliwość wypowiedzi czy zreferowania informacji przez zaproszonych gości - wyjaśnia nasza Czytelniczka. - Gorzej niż dzieci. Wstyd było na to patrzeć - dodała. Mieszkanka miasta wyjaśnia, że to, co widziała, jest żenujące. Kobieta nadmieniła, że nie na takich przedstawicieli miasta głosowała. 


Rzeczywiście po obejrzeniu sesji Rady Miejskiej w Kolbuszowej z ostatniego czwartku lutego widać, że niekoniecznie byli zainteresowani tym, co się dzieje przy mównicy. 

- Czy przez dwie godziny raz w miesiącu ciężko się skupić? Jak nie telefony, rozmowy, to kawka i tak w kółko

- mówi mieszkanka miasta i dodaje: - Przecież to nasi przedstawiciele! Czas sesji to nie spotkanie towarzyskie. Byłam bardzo podirytowana, kiedy na to wszystko patrzyłam. 

Kolbuszowianka wyjaśnia, że co miesiąc ogląda obrady samorządowców i za każdym razem poziom co niektórych obecnych na sesji pozostawia wiele do życzenia.

- Już nie wspomnę o tym, że nawet nie doczekają do zakończenia spotkania, tylko wychodzą przed oficjalnym zamknięciem sesji

- nadmienia nasza rozmówczyni. 

Czytelniczka zwróciła również uwagę na to, że radni nie oddają głosu podczas głosowania, bo wtedy, jak mówi kobieta, mieli kaprys wyjść.

- Za co oni biorą pieniądz? Czy ktoś wyegzekwuje od nich takie zachowanie na poziomie, w taki sposób, w jaki życzą sobie ich wyborcy? - dopytuje mieszkanka miasta nad Nilem. 


ZOBACZ TEŻ: Polskie sklepy z bronią przeżywają oblężenie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy