Reklama

Szczepień przeciwko Covid-19 w powiecie kolbuszowskim już nie ma. Ile zachorowań było w 2022 roku?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Szczepień przeciwko Covid-19 w powiecie kolbuszowskim już nie ma. Ile zachorowań było w 2022 roku? - Zdjęcie główne

Szczepień przeciwko Covid-19 w powiecie kolbuszowskim już nie ma | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Chętni do przyjęcia pierwszej czy kolejnej dawki szczepionki przeciwko Covid-19 nie zrobią już tego w powiecie kolbuszowskim. Gdzie są najbliższe punkty?

Jeszcze kilka miesięcy temu wszyscy chętni mogli zaszczepić się w kilku punktach na terenie powiatu kolbuszowskiego. Teraz nie ma już takiej możliwości. Najbliższe punkty, w których możemy przyjąć dawkę, znajdują się w Nowej Dębie i Rzeszowie. 

Jak informuje kolbuszowski sanepid, w odnotowanych przypadkach na terenie powiatu kolbuszowskiego do najczęstszych objawów należały: gorączka, duszność, kaszel, ból mięśni, ogólne zmęczenie, ból gardła, nagła utrata zmysłu zapachu oraz smaku.

W 2022 r. odnotowano 1545 przypadków zachorowania na SARS-CoV-2, 29 osób zmarło na COVID-19. Spadek zachorowań w porównaniu z rokiem poprzednim (2021 r. – 2353 zachorowań, 110 osób zmarło na COVID-19, w tym 3 przypadki możliwe). 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy