Reklama

Ponad 10 milionów Polaków zaszczepionych. Ile z powiatu kolbuszowskiego?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Ponad 10 milionów Polaków zaszczepionych. Ile z powiatu kolbuszowskiego? - Zdjęcie główne

Ile osób sie zaszczepiło przeciwko Covid-19? | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Rośnie liczba zaszczepionych osób przeciwko Covid-19. Polska przekroczyła okrągłe 10 milionów. Ilu mieszkańców powiatu kolbuszowskiego przyjęło swoje dawki?

Liczba wykonanych szczepień w całej Polsce sięgnęła 10 487 131 dawek. Pierwszą dawkę przyjęło 4 591 351 obywateli. Z kolei w pełni zaszczepionych Polek i Polaków jest aktualnie 7 878 344. Liczba niepożądanych odczynów poszczepiennych sięgnęła w całym kraju 6 774 przypadków. Do zutylizowania poszło 10 993 dawek szczepionki przeciwko Covid-19.

Jak wygląda sytuacja na Podkarpaciu? Liczba szczepień ogółem w naszym województwie sięgnęła 538 155 dawek. W pełni zaszczepionych jest 140 652 mieszkańców województwa podkarpackiego.

Z kolei w powiecie kolbuszowskim przeciwko Covid-19 zaszczepiło się 8 685 mieszkańców. W pełni zaszczepionych jest 2 449 mieszkańców naszego powiatu.

Wszystkie dane pochodzą z wtorku, 27 kwietnia, z godz. 10.30.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy