Reklama

Podkarpacie: Obostrzenia są pewne! Poznaj plan rządu na jesień

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ministerstwo Zdrowia

Podkarpacie: Obostrzenia są pewne! Poznaj plan rządu na jesień - Zdjęcie główne

Adam Niedzielski | foto Ministerstwo Zdrowia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Rząd zamierza nadać służbom sanitarnym nowe uprawnienia. Jeżeli ktoś poda nieprawdziwe informacje podczas wywiadu epidemicznego, może zostać surowo ukarany. To nie jedyna nadchodząca zmiana.

Rząd, przygotowując się do nadejścia czwartej fali, zamierza zmienić i zaostrzyć część zapisów ustawy. Jeżeli dokument wejdzie w życie w zaproponowanej formie, to inspekcja sanitarna otrzyma nowe uprawnienia. Chodzi dokładnie o wywiad epidemiologiczny. Jest to rozmowa osoby zakażonej, przebywającej na kwarantannie z pracownikiem sanepidu. Podczas niej przepytywany powinien szczerze odpowiedzieć na wszelkie pytania, czyli podać listę osób, z którymi się ostatnio spotykał, wymienić miejsca, w których był. Jednak wielu zakażonych zataja takie informacje.

CZYTAJ TAKŻE:

Dlatego rząd zamierza karać takie osoby - POZNAJ DOKŁADNE KARY - KLIK TUTAJ. To jednak nie jest wszystko. Minister zdrowia Adam Niedzielski zdradził jakie będą zasady wprowadzania regionalnych obostrzeń. To jednak nie wszystko (...) CZYTAJ DALEJ>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy