Reklama

Doktor Bodnar. Na taką pandemię czekano wiele lat. Ma ona trwać i trwać

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Doktor Bodnar. Na taką pandemię czekano wiele lat. Ma ona trwać i trwać - Zdjęcie główne

Włodzimierz Bodnar - lekarz z Przemyśla. | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Niestrudzony doktor Włodzimierz Bodnar z Przemyśla wciąż przypomina lekarzom, rządowi oraz ministerstwu zdrowia, że przede wszystkim liczy się ludzkie zdrowie. Medyk prosił nie raz, aby pozwolić mu być po prostu lekarzem i nie mieszać w jego działania polityki.

Adam Niedzielski, minister zdrowia, 19 stycznia wymijająco wypowiadał się w wywiadach na temat amantadyny. Dodatkowo twierdził, że to ogromne nieszczęście, że ludzie leczą się m.in. amantadyną i przez takie leczenia trafiają w ciężkim stanie do szpitala.

 

Doktor Bodnar zadał mu szereg pytań:

- Panie Ministrze, mam ogromną prośbę. Proszę się pochwalić, jakie Pan leczenie obecnie rekomenduje i czy Polacy mają faktycznie dostęp do lekarza. Jak Pan pomógł Polakom, którzy nie brali żadnych leków (zgodnie z rekomendacjami) i czekali na Pana pomoc, by w końcu umrzeć w szpitalu. Lub po cichu, w samotności i żalu w swoim domu. Nie otrzymując żadnej pomocy.

Jedyne co Państwo zrobili to nałożenie na nich kwarantanny, nasyłanie służb sanitarnych i policji w celu ich pilnowania. Wytworzono strach, by nie mogli opuścić domu pod żadnym pozorem, bo grozi im wysoka kara. Tu muszę przyznać, że cel został osiągnięty. Chorzy boją się wyjść do lekarza, który i tak zamknął przed nimi drzwi przychodni, tracą zdrowie i w konsekwencji życie. Czego efektem jest dzienny licznik ‘zgonów’, który tak szczytnie jest publikowany?

Amantadyna nie szkodzi a leczy

Włodzimierz Bodnar obserwuje, co dzieje się w mediach ogólnopolskich i stwierdza, że nadawane są ciągle wypowiedzi ekspertów, m.in. profesora Simona, który twierdzi, że amantadyna powoduje niebezpieczne mutacje wirusa SARS-CoV-2.

ZOBACZ TAKŻE: Komu przeszkadza amantadyna? Poseł Braun stworzył dokument o doktorze Włodzimierzu Bodnarze [VIDEO]

Zaznacza, że te wiadomości i stwierdzenia są niepoparte żadną wiedzą naukową i przekazywane są zupełnie bezrefleksyjnie. Doktor pyta się także, w jaki sposób amantadyna ma wpływ na mutację koronawirusa, skoro podobno na niego nie działa?

Tu padają twarde stwierdzenia ze strony pulmonologa z Przemyśla: 

- Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko powiedzieć publicznie, że w naszym kraju ani na całym świecie mało komu zależy na leczeniu ludzi chorych na COVID-19 (...) 
CZYTAJ DALEJ »  (wychodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy