Reklama

Zmierz się z innymi! Ogólnopolskie zawody pływackie w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Zmierz się z innymi! Ogólnopolskie zawody pływackie w Kolbuszowej - Zdjęcie główne

Młodzież kolbuszowskiej Fregaty będzie miała okazję pokazać swoje umiejętności we własnej pływalni.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SPORT Uczniowski Klub Sportowy Fregata Kolbuszowa oraz działający w kolbuszowskiej pływalni klub PROSWIM z Sokołowa Małopolskiego zapraszają na zawody, które odbędą się 16 października.

"Spełniaj Pływackie Marzenia" to nazwa imprezy, która ma mieć charakter ogólnopolski. Zawody skierowane są do pływaków posiadających licencję Polskiego Związku Pływackiego. Zawody dedykowane są pływakom z roczników 2009-2006.

Zawodnicy klasyfikowani są w swoich kategoriach (rocznikach) wiekowych: 2006, 2007, 2008 oraz 2009. Organizator nie przewiduje łączenia kategorii. Zawodnik ma prawo startu w dowolnej liczbie konkurencji. Każdy klub może wystawić dowolną liczbę zawodników, zawody przeprowadzone będą seriami na czas, rozstawienie według czasów podanych w zgłoszeniu, od serii najsłabszej. 

Każdy zawodnik startujący w zawodach musi posiadać ważne badania lekarskie, za które odpowiedzialni są trenerzy zawodników. Każdy z młodych pływaków otrzyma pakiet startowy. Najlepsi zgarną statuetki i nagrody rzeczowe. Organizator przewiduje kilkanaście nagród dla zwycięzców premiowanych serii. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy