Reklama

U Oliwii bez zmian. Same sukcesy

Opublikowano:
Autor:

U Oliwii bez zmian. Same sukcesy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Oliwia Sybicka, 7-letnia kolbuszowianka o nieprzeciętnym talencie, dopisała do swojego dorobku kolejne zdobycze. W ostatnich tygodniach błyszczała na kortach m.in. w Puszczykowie i w Warszawie.

Najświeższymi sukcesami małej dziewczynki są zwycięstwa w Warszawie i Książenicach, niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Sybicka w stolicy powalczyła w trzecim turnieju z cyklu Legia Tennis`10 Cup (sobota, 4 marca). Najpierw rozegrała turniej w kat. czerwonej dziewcząt dla rocznika 2009. - Do rozgrywek zgłosiło się 11 dziewcząt walczących o wejście do turnieju masters, który ma się odbyć na kortach Legii już 8 kwietnia – podkreśla Agnieszka Wilk-Sybicka, mama naszej tenisistki. Oliwia w grupie wygrała wszystkie mecze: z Mają Bieniecką 10/0, z Martyną Sikorą 10/2 oraz z Julią Płocharczyk 10/0. W półfinale wygrała z Anną Tunkiewicz z Olsztyna 10/6, a w finale pokonała Paulinę Grechutę z Sopotu 10/5. - Oliwia zagrała wyjątkowo precyzyjnie. Tym samym pokazała wysoki poziom różnych rozwiązań podczas gry – podkreślała Wilk-Sybicka.

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE