Paweł Dziedzic (z lewej) zdobył jedną z bramek dla Sokoła.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SPORTPierwszy mecz rundy jesiennej, rozegrany na stadionie nad Nilem w Kolbuszowej Dolnej, zakończył się przegraną Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Nasza drużyna, w nieco zmienionym składzie, w piątek (13 sierpnia) gościła u siebie zawodników Wisłok Wiśniowa. To spotkanie nie zakończyło się jednak tak, jak chcieliby tego kibice. Drużyna z Kolbuszowej Dolnej przegrała 2:3

W pierwszej połowie padły dwie bramki. Pierwszą z nich strzelił w 24 minucie Adrian Nowak z drużyny naszych rywali. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania wynik wyrównał Kornel Kołacz z Sokoła (45').

Kibice z Kolbuszowej Dolnej po przerwie cieszyli się jeszcze z bramki Pawła Dziedzica (50'). Niestety chwilę później znów mieliśmy remis po kolejnym golu Adriana Nowaka (55'). Tuż przed zakończeniem meczu (86') bramkarz Sokoła po raz trzeci wyciągał piłkę z siatki. Zwycięskiego gola strzelił dla naszych przeciwników Mariusz Wiktor.

Kolejne spotkanie: 21 sierpnia: Sokół - Polonia Przemyśl (s. 11.30)