Reklama

Robię to z pasji

Opublikowano:
Autor:

Robię to z pasji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Zawsze pozostawał w cieniu swoich zawodników, skupiając się wyłącznie na pracy. Zarządza klubem już ponad 15 lat, czerpiąc z tego ogromną satysfakcje. Dariusz Widelak, prezes Sokoła Kolbuszowa Dolna, zdradza w rozmowie z Bartoszem Mokrzyckim, swoje cele i plany na kolejny piłkarski rok.

To już ponad 15 lat na stanowisku prezesa, a u pana wciąż widać duży entuzjazm i energie do działania
- Od samego początku, czyli od 1997 roku, kiedy to rozpoczynałem działalność jako członek zarządu, praca w klubie bardzo mnie wciągnęła. Pasjonowałem się tym, bo lubię przebywać wśród ludzi, którzy mają zapał do działania, chcą coś zmienić na lepsze. To zawsze było dla mnie ogromną motywacją. W klubie mam ciągły kontakt z młodzieżą, od której też można się czegoś nauczyć. Być może dzięki temu czuję się młodziej.

Doświadczenie pomaga w trudach codziennej pracy?
- Na przestrzeni lat charakter działalności społecznej uległ zasadniczej zmianie. Dawniej praca charytatywna nie była czymś nadzwyczajnym, mieszkańcy chętnie angażowali się w życie swojej miejscowości. Dla części osób było to wręcz oczywiste. Dzisiaj trzeba wszystkich namawiać i przekonywać. Zarządzanie klubem porównałbym teraz bardziej do działalności biznesowej. Nie z tego co prawda żadnych zysków, ale trzeba włożyć w to tyle samo pracy i serca co w prowadzenie firmy.

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE