Reklama

Nokautowali do nieprzytomności!

Opublikowano:
Autor:

Nokautowali do nieprzytomności! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Pięć dni sportowej rywalizacji. Niezliczona ilość bokserskich pojedynków. Krew, pot, łzy porażki i triumfalne chwile zwycięstwa. Za nami bokserskie Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 w Nowej Dębie.

Najbardziej utalentowani pięściarze z całego kraju, już po raz drugi w historii, przyjechali do Nowej Dęby na Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18. Kibice, którzy zdecydowali się przyjść na halę sportową przy ulicy Kościuszki 106, byli świadkami emocjonującego widowiska. Wiek juniora to wciąż jeszcze u większości faighterów młodzieńcza fantazja i brak kalkulacji w ringu. Tradycyjnie, w lżejszych kategoriach wagowych królowały szybkie i efektowne wymiany ciosów, a w tych cięższych, potężne uderzenia i spektakularne nokauty. W trakcie eliminacji walki były tak brawurowe, że kilka razy musieli interweniować lekarze. 

Więcej w 18 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE