Reklama

Czas na sportowe emocje w Tokio! Sprawdź kiedy STARTUJĄ POLACY [TERMINARZ, GDZIE MOŻESZ OGLĄDAĆ IGRZYSKA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: MKOl

Czas na sportowe emocje w Tokio! Sprawdź kiedy STARTUJĄ POLACY [TERMINARZ, GDZIE MOŻESZ OGLĄDAĆ IGRZYSKA] - Zdjęcie główne

Igrzyska Olimpijskie w Tokio | foto MKOl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Igrzyska Olimpijskie w Tokio to wielkie święto sportu. Sprawdź terminarz, program startu Polaków z godzinami. Dzięki tej ściągawce nie przegapisz żadnego występu Biało-Czerwonych.

Rywalizacja sportowa w Tokio już się rozpoczęła. Poniżej przedstawiamy terminarz występów Polaków na igrzyskach. Sprawdź o której godzinie będziesz mógł zobaczyć naszych sportowców w akcji.

CZYTAJ TAKŻE:

TERMINARZ TOKIO 2020 - SPRAWDZAJ STARTY POLAKÓW:

Piątek, 23 lipca (godzina - czas w Polsce, wytłuszczenie - start sportowców z Podkarpacia)

  • 2:00 łucznictwo, eliminacje kobiet (Sylwia Zyzańska)
  • 6:00 łucznictwo, eliminacje mężczyzn (Sławomir Napłoszek)
  • 13:00 CEREMONIA OTWARCIA
 

Sobota, 24 lipca

  • 1:30 strzelectwo, eliminacje karabin pneumatyczny (Aneta Stankiewicz)
  • 2:00-13:45 szermierka, szpada kobiet (Aleksandra Jarecka, Ewa Trzebińska, Renata Knapik-Miazga)
  • 2:30-9:45 łucznictwo, turniej miksta (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)
  • 4:35 koszykówka 3x3, Polska - Łotwa
  • 3:45 strzelectwo, finał karabinu pneumatycznego (Aneta Stankiewicz* - EWENTUALNIE)
  • 4:00 kolarstwo szosowe, wyścig mężczyzn ze startu wspólnego (Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka)
  • 12:05 koszykówka 3x3, Polska - Japonia
  • 12:40 siatkówka, Polska - Iran
  • 13:55 pływanie, eliminacje 100 m klasycznym (Jan Kozakiewicz)
  • 14:15 pływanie, eliminacje 4x100 m dowolnym (polska sztafeta)
  • Od 4:00 tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
  • Od 4:00 tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
 

Niedziela, 25 lipca

  • 2:00-13:45 szermierka, floret indywidualnie (Martyna Jelińska)
  • 2:00 strzelectwo, eliminacje pistolet pneumatyczny kobiet (Klaudia Breś)
  • 2:00 strzelectwo, eliminacje skeet kobiet (Aleksandra Jarmolińska)
  • 3:00-9:45 taekwondo, od 1/8 do półfinału do 57 kg kobiet (Patrycja Adamkiewicz)
  • 3:00-13:20 gimnastyka artystyczna, eliminacje kobiet (Gabriela Sasnal)
  • 3:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - Gottsu/Shiratori
  • 4:00 lub 13:00 boks, 1/16 finału kobiet do 51 kg (Sandra Drabik)
  • 4:00 judo, od 1/16 do ćwierćfinału kobiet do 52 kg (Agata Perenc)
  • 4:15 strzelectwo, finał pistolet pneumatyczny kobiet (Klaudia Breś*)
  • 4:33 pływanie, półfinały 100 m klasycznym (Jan Kozakiewicz*)
  • 4:45 pływanie, finał 4x100 m dowolnym kobiet (polska sztafeta*)
  • 5:00 koszykówka 3x3, Polska - Serbia
  • 5:18-12:54 boks, 1/16 finału mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz)
  • 6:00 strzelectwo, eliminacje karabin pneumatyczny mężczyzn (Tomasz Bartnik)
  • 6:00 kajakarstwo górskie, pierwszy start mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig)
  • 6:00 kolarstwo szosowe, wyścig kobiet ze startu wspólnego (Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta)
  • 6:47 kajakarstwo górskie, pierwszy start kobiet K1 (Klaudia Zwolińska)
  • 7:57 kajakarstwo górskie, drugi start mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig)
  • 8:30 strzelectwo, finał karabin pneumatyczny mężczyzn (Tomasz Bartnik*)
  • 8:45 kajakarstwo górskie, drugi start kobiet K1 (Klaudia Zwolińska)
  • 9:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Elgraoui/Abicha
  • 10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 52 kg (Agata Perenc*)
  • 11:40 koszykówka 3x3, Reprezentacja Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego - Polska
  • 12:00 taekwondo, repasaże do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz*)
  • 13:19 pływanie, eliminacje 100 m grzbietowym (Kacper Stokowski)
  • 13:30 taekwondo, walka o brązowy medal kobiet do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz*)
  • 14:10 pływanie, eliminacje 4x100 m dowolnym (polska sztafeta)
  • 14:30 taekwondo, finał kobiet do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz*)
  • godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
  • godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
 

Poniedziałek, 26 lipca

  • 4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 57 kg (Julia Kowalczyk)
  • 4:12 pływanie, finał 100 m klasykiem mężczyzn (Jan Kozakiewicz*)
  • 4:31 pływanie, półfinały 100 m grzbietowym mężczyzn (Kacper Stokowski*)
  • 6:50 podnoszenie ciężarów, kobiety do 55 kg (Joanna Łochowska)
  • 7:00 kajakarstwo górskie, półfinał mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig*)
  • 7:20 siatkówka, Polska - Włochy
  • 7:50 strzelectwo, finał skeet kobiet strzelectwo (Aleksandra Jarmolińska*)
  • 8:00 kolarstwo górskie, finał mężczyzn (Bartłomiej Wawak)
  • 8:45 kajakarstwo górskie, finał mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig*)
  • 10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 57 kg (Julia Kowalczyk*)
  • 12:29 pływanie, eliminacje 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski)
  • 12:05 koszykówka 3x3, Polska - Chiny
  • 12:50 podnoszenie ciężarów, finał kobiet do 55 kg (Joanna Łochowska*)
  • 15:25 koszykówka 3x3, Holandia - Polska
  • godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
  • godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
  • godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
  • godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
 

Wtorek, 27 lipca

  • 2:30-12:41 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)
  • 4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 63 kg (Agata Ozdoba-Błach)
  • 3:00-9:45 taekwondo, od 1/8 do półfinału ponad 67 kg kobiet (Aleksandra Kowalczuk)
  • 3:59 pływanie, finał 100 m grzbietowym mężczyzn (Kacper Stokowski*)
  • 4:25-12:30 szermierka, szpada drużynowo kobiet (Aleksandra Jarecka, Ewa Trzebińska, Renata Knapik-Miazga Magdalena Piekarska-Twardochel)
  • 4:35 pływanie, półfinały 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski*)
  • 5:05 pływanie, finał 4x100 m dowolnym (polska sztafeta*)
  • 6:39-13:27 boks, 1/8 finału kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska)
  • 7:00 kajakarstwo górskie, półfinał kobiet K1 (Klaudia Zwolińska*)
  • 7:40 koszykówka 3x3, Belgia - Polska
  • 8:00 kolarstwo górskie, finał kobiet (Maja Włoszczowska)
  • 9:00 kajakarstwo górskie, finał kobiet K1 (Klaudia Zwolińska*)
  • 10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 63 kg (Agata Ozdoba-Błach*)
  • 10:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Grimalt M./Grimalt E.
  • 12:00 taekwondo, repasaże ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk*)
  • 12:02 pływanie, eliminacje 100 m wolnym (Jakub Kraska)
  • 13:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - Thole/Wickler
  • 13:17 pływanie, eliminacje sztafety 4 x 200 m mężczyzn
  • 13:30 taekwondo, walka o brązowy medal kobiet ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk*)
  • 14:00/15:20 koszykówka 3x3, ćwierćfinał (Polska*)
  • 14:30 taekwondo, finał kobiet ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk*)
  • godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
  • godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
  • godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
  • godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
 

Środa, 28 lipca

  • 2:30-11:23 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)
  • 3:30 pływanie, półfinały 100 m wolnym (Jakub Kraska*)
  • 3:49 pływanie, finał 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski*)
  • 4:00-7:30 judo, od 1/32 finału do ćwierćfinału mężczyzn do 90 kg (Piotr Kuczera)
  • 4:30 kolarstwo, jazda indywidualna na czas kobiet (Anna Plichta)
  • 4:48-11:18 boks, 1/8 finału kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik)
  • 5:26 pływanie, finał sztafety 4 x 200 m mężczyzn
  • 6:00 kajakarstwo górskie, pierwszy start kobiet C1 (Aleksandra Stach)
  • 6:47 kajakarstwo górskie, pierwszy start mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak)
  • 7:00 kolarstwo, jazda indywidualna na czas mężczyzn (Michał Kwiatkowski)
  • 7:57 kajakarstwo górskie, drugi start kobiet C1 (Aleksandra Stach)
  • 8:45 kajakarstwo górskie, drugi start mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak)
  • 9:25 siatkówka, Polska - Wenezuela
  • 10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 90 kg (Piotr Kuczera*)
  • 10:30/11:40 koszykówka 3x3, półfinały (Polska*)
  • 12:25 pływanie, eliminacje 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka)
  • 14:15 koszykówka 3x3, mecz o brąz (Polska*)
  • 15:25 koszykówka 3x3, mecz o złoto (Polska*)
  • godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
  • godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
  • godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
  • godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
 

Czwartek, 29 lipca

  • 0:30 golf, 1 runda mężczyzn (Adrian Meronk)
  • 2:30-11:23 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)
  • 3:50 pływanie, finał 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka*)
  • 4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 78 kg (Beata Pacut)
  • 4:04 pływanie, półfinały 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka*)
  • 4:37 pływanie, finał 100 m wolnym (Jakub Kraska*)
  • 5:50 gimnastyka artystyczna, finał wieloboju kobiet (Gabriela Sasnal)
  • 6:06-12:54 boks, 1/8 finału kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)
  • 7:00 kajakarstwo górskie, półfinał kobiet C1 (Aleksandra Stach*)
  • 8:45 kajakarstwo górskie, finał kobiet C1 (Aleksandra Stach*)
  • 10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 78 kg (Beata Pacut*)
  • 12:50 pływanie, eliminacje 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski)
  • 13:08 pływanie, eliminacje 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat)
  • 13:28 pływanie, eliminacje mieszana sztafeta 4x100 m
  • godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
  • godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
  • godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
  • godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
 

Piątek, 30 lipca

  • 0:30 golf, 2 runda mężczyzn (Adrian Meronk)
  • 1:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, pierwsza sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
  • 2:30-9:45 łucznictwo, od 1/8 do finału kobiet (Sylwia Zyzańska)
  • 2:45 lekkoatletyka, eliminacje rzutu dyskiem - grupa A (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój)
  • 2:55 lekkoatletyka, eliminacje 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz)
  • 3:30 pływanie, półfinały 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski*)
  • 4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału mężczyzn powyżej 100 kg (Maciej Sarnacki)
  • 4:20 lekkoatletyka, eliminacje rzutu dyskiem - grupa B (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój)
  • 4:35 pływanie, półfinały 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat*)
  • 5:03-11:18 boks, ćwierćfinały kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska*)
  • 7:00 kajakarstwo górskie, półfinał mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak*)
  • 7:20 siatkówka, Polska - Japonia
  • 8:45 kajakarstwo górskie, finał mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak*)
  • 9:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - reprezentacja Włoch
  • 10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały mężczyzn powyżej 100 kg (Maciej Sarnacki*)
  • 10:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, druga sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
  • 12:02 pływanie, eliminacje 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak)
  • 12:24 pływanie, eliminacje 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick)
  • 12:25 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)
  • 13:00 lekkoatletyka, eliminacje mieszanej sztafety 4x400 m
  • 14:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Evandro/Bruno Schmidt
  • 14:50 pływanie, eliminacje sztafety mężczyzn 4x100 m zmiennym (polska sztafeta)
  • godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
  • godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
  • godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
  • godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
 

Sobota, 31 lipca

  • 0:30 golf, 3 runda mężczyzn (Adrian Meronk)
  • 2:00 lekkoatletyka, eliminacje 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz)
  • 2:30-9:45 łucznictwo, od 1/8 do finału mężczyzn (Sławomir Napłoszek)
  • 2:40 lekkoatletyka, eliminacje skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera)
  • 2:50 lekkoatletyka, eliminacje 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski)
  • 3:37 pływanie, finał 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat)
  • 3:30 pływanie, finał 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski*)
  • 3:45 lekkoatletyka, eliminacje 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska)
  • 4:11 pływanie, półfinały 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak*)
  • 4:32 pływanie, półfinały 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick*)
  • 4:50 podnoszenie ciężarów, mężczyźni do 96 kg (Bartłomiej Adamus)
  • 5:03-11:51 boks, 1/8 finału mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)
  • 6:06-12:24 boks, ćwierćfinały kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik*)
  • 12:45 lekkoatletyka, półfinały 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska*)
  • 12:50 podnoszenie ciężarów, finał mężczyzn do 96 kg (Bartłomiej Adamus*)
  • 13:15 lekkoatletyka, finał rzutu dyskiem (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój*)
  • 13:50 lekkoatletyka, półfinały 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz*)
  • 14:00/15:00 siatkówka plażowa, mecze lucky loserów (polskie pary*)
  • 14:35 lekkoatletyka, finał mieszanej sztafety 4x400 m
  • godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
  • godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
  • godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
 

Niedziela, 1 sierpnia

  • 0:30 golf, finał, 4 runda mężczyzn (Adrian Meronk)
  • 0:45 jeździectwo, eliminacje drużynowe (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
  • 1:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, trzecia sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
  • 2:00 siatkówka, Polska - Kanada
  • 2:00-15:50 siatkówka plażowa, mecze 1/8 finału mężczyzn (polskie pary*)
  • 2:10 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem kobiet - grupa A (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)
  • 2:40 lekkoatletyka, eliminacje biegu na 3000 m z przeszkodami kobiet (Alicja Konieczek, Aneta Konieczek)
  • 3:30 pływanie, finał 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak*)
  • 3:35 lekkoatletyka, finał pchnięcia kulą kobiet (Paulina Guba, Klaudia Kardasz*)
  • 3:37 pływanie, finał 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick)
  • 3:40 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem kobiet - grupa B (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)
  • 3:45 lekkoatletyka, eliminacje 400 m mężczyzn (Karol Zalewski)
  • 3:55 gimnastyka artystyczna, finał skoku kobiet (Gabriela Sasnal)
  • 4:00-10:15 boks, ćwierćfinały kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)
  • 4:36 pływanie, finały sztafety mężczyzn 4x100 m zmiennym (polska sztafeta*)
  • 4:43 pływanie, finał mieszana sztafeta 4x100 m (polska sztafeta*)
  • 4:50 lekkoatletyka, finał 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska*)
  • 5:27 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń na poręczach asymetrycznych kobiet (Gabriela Sasnal)
  • 13:25 lekkoatletyka, półfinały 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski*)
  • godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
  • godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
  • godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
 

Poniedziałek, 2 sierpnia

  • 2:00 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem mężczyzn - grupa A (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
  • 2:00-15:50 siatkówka plażowa, mecze 1/8 finału mężczyzn (polskie pary*)
  • 2:30 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska)
  • 2:35 lekkoatletyka, eliminacje 1500 m kobiet (Martyna Galant)
  • 3:05 kajakarstwo klasyczne, eliminacje mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak)
  • 3:30 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem mężczyzn - grupa B (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
  • 4:00 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń wolnych kobiet (Gabriela Sasnal)
  • 4:00 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska)
  • 4:45 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska*)
  • 5:06 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak*)
  • 5:45 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska*)
  • 8:30 kolarstwo torowe, eliminacje sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
  • 9:50 kolarstwo torowe, pierwsza runda sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
  • 10:00 jeździectwo, finał drużynowy (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak*)
  • 11:00 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 7-8 sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 11:03 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 5-6 sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 11:06 kolarstwo torowe, wyścig o trzecie miejsce sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 11:09 kolarstwo torowe, finał sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 13:05 lekkoatletyka, półfinały 400 m mężczyzn (Karol Zalewski*)
  • 13:35 lekkoatletyka, półfinały 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz*)
  • 13:45 jeździectwo, finał indywidualny (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak*)
  • godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
 

Wtorek, 3 sierpnia

  • 2:05 lekkoatletyka, eliminacje 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
  • 2:20 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem kobiet - grupa A (Maria Andrejczyk)
  • 2:30 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska*)
  • 2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak*)
  • 2:45 lekkoatletyka, eliminacje 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek)
  • 3:23 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska*)
  • 3:48 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń na równoważni kobiet (Gabriela Sasnal)
  • 3:50 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem kobiet - grupa B (Maria Andrejczyk)
  • 4:37 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska*)
  • 4:48-11:35 boks, ćwierćfinały mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)
  • 4:54 kajakarstwo klasyczne, półfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak*)
  • 5:47 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska*)
  • 6:50 podnoszenie ciężarów, mężczyźni do 109 kg (Arkadiusz Michalski)
  • 8:58 kolarstwo torowe, eliminacje sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski)
  • 9:50 kolarstwo torowe, pierwsza sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)
  • 10:35 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 7-8 sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)
  • 10:38 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 5-6 sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)
  • 10:41 kolarstwo torowe, wyścig o trzecie miejsce sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)
  • 10:44 kolarstwo torowe, finał sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)
  • 12:10 lekkoatletyka, eliminacje 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier)
  • 12:15 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą mężczyzn - grupa A (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki)
  • 12:20 lekkoatletyka, finał skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera*)
  • 12:50 podnoszenie ciężarów, finał mężczyźn do 109 kg (Arkadiusz Michalski*)
  • 13:35 lekkoatletyka, finał rzutu młotem kobiet (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)
  • 13:40 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą mężczyzn - grupa B (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki)
  • 14:25 lekkoatletyka, finał 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz*)
  • godzina nieznana siatkówka, ćwierćfinały (Polska*)
 

Środa, 4 sierpnia

  • 2:00-4:03 skateboarding, eliminacje - cztery biegi (Amelia Brodka)
  • 2:00/3:00 siatkówka plażowa, ćwierćfinały mężczyzn (polskie pary*)
  • 2:00 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 100 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek)
  • 2:05 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn - grupa A (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód)
  • 2:35 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 100m przez płotki (Adrianna Sułek)
  • 2:55 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok w dal (Paweł Wiesiołek)
  • 2:58 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet C1 200 m (Dorota Borowska)
  • 3:35 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn - grupa B (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód)
  • 3:35 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, skok wzwyż (Adrianna Sułek)
  • 4:00 lekkoatletyka, półfinały 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier*)
  • 4:30 lekkoatletyka, finał 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz*)
  • 4:40 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, pchnięcie kulą (Paweł Wiesiołek)
  • 4:53 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinały kobiet C1 200 m (Dorota Borowska*)
  • 5:30 skateboarding, finał kobiet (Amelia Brodka)
  • 7:00 boks, półfinały kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)
  • 7:30 boks, półfinały kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska*)
  • 9:10 kolarstwo torowe, keirin kobiet, pierwsza runda (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
  • 10:00 wspinaczka sportowa, kwalifikacje na czas (Aleksandra Mirosław)
  • 10:11 kolarstwo torowe, keirin kobiet, repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 11:00 wspinaczka sportowa, kwalifikacje bouldering (Aleksandra Mirosław)
  • 11:30 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok wzwyż (Paweł Wiesiołek)
  • 12:00 lekkoatletyka, półfinały 1500 m kobiet (Martyna Galant*)
  • 12:05 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, pchnięcie kulą (Adrianna Sułek)
  • 12:30 lekkoatletyka, półfinały 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek*)
  • 13:00 lekkoatletyka, eliminacje biegu na 3000 m z przeszkodami kobiet (Alicja Konieczek, Aneta Konieczek*)
  • 13:15 lekkoatletyka, finał rzutu młotem mężczyzn (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki*)
  • 13:30 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 200 m kobiet (Adrianna Sułek)
  • 14:00/15:00 siatkówka plażowa, ćwierćfinały mężczyzn (polskie pary*)
  • 14:05 lekkoatletyka, finał 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski*)
  • 14:10 wspinaczka sportowa, kwalifikacje (Aleksandra Mirosław)
  • 14:30 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 400 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek)
 

Czwartek, 5 sierpnia

  • 2:00 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 110 m przez płotki (Paweł Wiesiołek)
  • 2:10 lekkoatletyka, eliminacje skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko)
  • 2:40 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, skok w dal (Adrianna Sułek)
  • 2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinały kobiet C1 200 m (Dorota Borowska*)
  • 2:50 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem - grupa A (Paweł Wiesiołek)
  • 3:00 siatkówka plażowa, półfinał mężczyzn (polska para*)
  • 3:00 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x100m kobiet (Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała)
  • 3:55 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem - grupa B (Paweł Wiesiołek)
  • 4:05 lekkoatletyka, finał pchnięcia kulą mężczyzn (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki*)
  • 4:43 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet C1 200 m (Dorota Borowska*)
  • 4:55 lekkoatletyka, finał 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier*)
  • 5:30 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, rzut oszczepem (Adrianna Sułek)
  • 5:45 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok o tyczce (Paweł Wiesiołek)
  • 6:00 pięciobój nowoczesny kobiet, szermierka (Anna Maliszewska)
  • 6:40 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, rzut oszczepem (Adrianna Sułek)
  • 8:30 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, pierwszy wyścig (Szymon Sajnok)
  • 9:06 kolarstwo torowe, keirin kobiet, ćwierćfinały (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 9:27 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, drugi wyścig (Szymon Sajnok)
  • 9:30 lekkoatletyka, chód na 20 km mężczyzn (Łukasz Niedziałek)
  • 9:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, szermierka (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
  • 9:57 kolarstwo torowe, keirin kobiet, półfinały (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 10:07 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, trzeci wyścig (Szymon Sajnok)
  • 10:37 kolarstwo torowe, keirin kobiet, finał miejsc 7-12 (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 10:45 kolarstwo torowe, keirin kobiet, finał 1-6 (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 10:55 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, finał (Szymon Sajnok)
  • 12:15 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem - grupa A (Paweł Wiesiołek)
  • 12:25 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x400 m kobiet
  • 13:00 lekkoatletyka, półfinał 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys*)
  • 13:20 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem - grupa B (Paweł Wiesiołek)
  • 14:00 lekkoatletyka, finał 400 m mężczyzn (Karol Zalewski*)
  • 14:40 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 1500 m (Paweł Wiesiołek)
  • 15:00 siatkówka plażowa, półfinał mężczyzn (polska para*)
  • godzina nieznana siatkówka, półfinały (Polska*)
  • 22:30 lekkoatletyka, chód na 50 km (Rafał Augustyn, Artur Brzozowski, Dawid Tomala)
 

Piątek, 6 sierpnia

  • 2:44 kajakarstwo klasyczne, eliminacje mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński)
  • 3:15 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska)
  • 4:21 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinały mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)
  • 7:00 boks, półfinały kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik*)
  • 7:30 pięciobój nowoczesny kobiet,  pływanie 200 m stylem wolnym (Anna Maliszewska)
  • 7:32 boks, półfinały mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)
  • 8:45 pięciobój nowoczesny kobiet, szermierka - dodatkowa runda (Anna Maliszewska)
  • 9:16 kolarstwo torowe, 1/32 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
  • 9:30 lekkoatletyka, chód na 20 km (Katarzyna Zdziebło)
  • 9:58 kolarstwo torowe, 1/32 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 10:15 kolarstwo torowe, finał madison kobiet (Daria Pikulik, Wiktoria Pikulik)
  • 10:15 pięciobój nowoczesny kobiet, jeździectwo (Anna Maliszewska)
  • 10:30 wspinaczka sportowa, finał na czas (Aleksandra Mirosław*)
  • 11:06 kolarstwo torowe, 1/16 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 11:30 wspinaczka sportowa, finał boulderingu (Aleksandra Mirosław*)
  • 11:53 kolarstwo torowe, 1/16 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 12:30 pięciobój nowoczesny kobiet, bieg przełajowy ze strzelaniem z pistoletu laserowego (Anna Maliszewska)
  • 13:25 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x400 m mężczyzn
  • 13:50 lekkoatletyka, finał rzutu oszczepem kobiet (Maria Andrejczyk*)
  • 14:10 wspinaczka sportowa, wielki finał (Aleksandra Mirosław*)
  • 14:35 lekkoatletyka, finał 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek*)
  • 14:50 lekkoatletyka, finał 1500 m kobiet (Martyna Galant*)
  • 15:30 lekkoatletyka, finał sztafety 4x100m kobiet (Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała*)
 

Sobota, 7 sierpnia

  • 0:00 lekkoatletyka, maraton kobiet (Karolina Nadolska, Aleksandra Lisowska, Angelika Mach)
  • 2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinały mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)
  • 3:00 siatkówka plażowa, mecz o brązowy medal mężczyzn (polska para*)
  • 3:14 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska*)
  • 4:30 siatkówka plażowa, pfinał mężczyzn (polska para*)
  • 4:31 kajakarstwo klasyczne, finał B mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)
  • 4:39 kajakarstwo klasyczne, finał A mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)
  • 5:00 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska*)
  • 6:30 siatkówka, mecz o trzecie miejsce (Polska*)
  • 7:15 boks, finał kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)
  • 7:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, pływanie 200 m stylem wolnym (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
  • 8:15 boks, finał kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska*)
  • 8:30 kolarstwo torowe, 1/8 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 8:45 pięciobój nowoczesny mężczyzn, szermierka  - dodatkowa runda (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
  • 8:48 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, pierwsza runda
  • 9:13 kolarstwo torowe, 1/8 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 9:19 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, pierwsza runda - repasaże
  • 9:39 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 9:55 kolarstwo torowe, finał madison mężczyzn (Szymon Sajnok, Daniel Staniszewski)
  • 10:15 pięciobój nowoczesny mężczyzn, jeździectwo (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
  • 10:55 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet - drugi wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 11:15 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet - wyścig decydujący (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 12:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, bieg przełajowy ze strzelaniem z pistoletu laserowego (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
  • 12:35 lekkoatletyka, finał skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko*)
  • 13:00 lekkoatletyka, finał rzutu oszczepem mężczyzn (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód*)
  • 13:40 lekkoatletyka, finał 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys*)
  • 14:15 siatkówka, finał turnieju (Polska*)
  • 14:30 lekkoatletyka, finał sztafety 4x400 m kobiet
  • 14:50 lekkoatletyka, finał sztafety 4x400 m mężczyzn
 

Niedziela, 8 sierpnia

  • 0:00 lekkoatletyka, maraton mężczyzn (Marcin Chabowski, Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski)
  • 3:00 kolarstwo torowe, omnium kobiet - pierwszy wyścig (Daria Pikulik)
  • 3:18 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - pierwszy wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 3:24 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, ćwierćfinały
  • 3:39 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - drugi wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 3:45 kolarstwo torowe, omnium kobiet - drugi wyścig (Daria Pikulik)
  • 4:03 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - wyścig decydujący (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 4:09 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, półfinały
  • 4:20 kolarstwo torowe, pierwszy wyścig finałowy sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 4:26 kolarstwo torowe, omnium kobiet - trzeci wyścig (Daria Pikulik)
  • 4:45 kolarstwo torowe, drugi wyścig finałowy sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 4:51 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, finał 7-12
  • 5:00 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, finał 1-6
  • 5:05 kolarstwo torowe, finał sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
  • 5:25 kolarstwo torowe, omnium kobiet - finał (Daria Pikulik)
  • 7:15 boks, finał mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)
  • 7:45 boks, finał kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik*)
  • 13:00: CEREMONIA ZAMKNIĘCIA IO TOKIO 2020
 

CZYTAJ TAKŻE:

W programie nie są uwzględniony gry Polek w turnieju tenisa stołowego. Wiadomo, że Natalia Partyka olimpijskie zmagania rozpocznie 24 lipca, o godzinie 9:15. Z kolei Li Qian swój pierwszy mecz zagra 26 lipca, o godzinie 7.

Transmisje telewizyjne będzie można obejrzeć na TVP Sport, ale i na TVP 1. ONLINE zobaczycie zmagania na sportowych arenach IO 2020 na tvpsport.pl. W przypadku Eurosportu, to igrzyska olimpijskie będą na antenach Eurosport 1 i Eurosport 2, a także w internecie w serwisie Eurosport + Player. Jednak do tego trzeba będzie kupić dostęp, gdzie za 30 dni należy zapłacić 15 zł.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020 odbędą się w dniach 23 lipca-8 sierpnia. 

Artykuł pochodzi z portalu korso24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy