Reklama

UWAGA! Dodatek Motoryzacyjny w Korso. Zareklamuj swoją firmę!

Opublikowano:
Autor:

UWAGA! Dodatek Motoryzacyjny w Korso. Zareklamuj swoją firmę! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PROMOWANE Zapraszamy Wszystkie firmy związane z branżą motoryzacyjną do zaprezentowania swojej oferty w naszym dodatku motoryzacyjnym

To doskonałe miejsce do zaprezentowania oferty salonów motoryzacyjnych oraz sklepów i hurtowni tej branży, a także dla ubezpieczycieli, właścicieli warsztatów mechanicznych i wszystkich, którzy działają w branży motoryzacyjnej.

Prezentacja firmy w naszym dodatku to gwarancja dotarcia do tysięcy klientów z powiatu mieleckiego i kolbuszowskiego oraz terenu Bieszczad.

Dodatek ukaże się:
29 października - Tygodnik Regionalny Korso
30 października - Tygodnik Korso Kolbuszowskie
7 listopada - Dwutygodnik Korso Sanockie

Uwaga ilość powierzchni reklamowej ograniczona!

Oferujemy atrakcyjne ceny! 

Nie czekaj! Zarezerwuj miejsce dla Twojej firmy już teraz!

ZGŁOSZENIA dla wydań 29 października (Mielec) i 30 (Kolbuszowa) października
można składać TYLKO DO 25 PAŹDZIERNIKA!


ZGŁOSZENIA dla wydania 7 listopada (Sanok)
można składać TYLKO DO 5 LISTOPADA!

KONTAKT z przedstawicielami: 

  • Marcin Serafin - tel. 510 126 562, mserafin@korso.pl
  • Edyta Surowiec - tel. 17 788 41 80, sekretariat@korso.pl
  • Anna Czajkowska - tel. 519 132 923, aczajkowska@korso.pl
  • Szymon Burek - tel. 534 596 920, szymon.burek@korso.pl
  • Lucyna Pik - tel. 508 246 991, lucynapik@interia.pl
  • Patryk Oberc - tel. 785 536 775, patryk.oberc@korso.pl
  • Mateusz Kuzio - tel. 500 062 776, mateusz.kuzio@korso.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE