Reklama

Przelewy z Holandii do Polski w firmach pośredniczących – co trzeba wiedzieć?

Opublikowano: pt, 24 sty 2020 07:51
Autor:

Przelewy z Holandii do Polski w firmach pośredniczących – co trzeba wiedzieć? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Przesyłając pieniądze za granicę, liczymy na niskie opłaty, szybką realizację i bezpieczeństwo środków. Możemy uzyskać te korzyści, zlecając przelew z Holandii do Polski w firmie pośredniczącej. Co należy wiedzieć o tym rozwiązaniu? Sprawdź najważniejsze informacje o usługach pozabankowych operatorów przekazów.

Warto sprawdzać wiarygodność firmy

Najważniejszą rzeczą przy wysyłce międzynarodowych przelewów jest bezpieczeństwo danych osobowych i powierzonych pieniędzy. Trzeba więc upewnić się, że można ufać konkretnemu pośrednikowi. Należy sprawdzić, czy wybrana firma działa legalnie (najlepiej weryfikując dane rejestrowe) i jakie są opinie na jej temat. Ponadto warto zwrócić uwagę na licencje i certyfikaty przyznane operatorowi. Świadczą one zarówno o wiarygodności, jak i o spełnianiu wysokich standardów biznesowych i etycznych.

Czas realizacji

Kolejną istotną kwestią związaną z przesyłaniem pieniędzy z Holandii jest to, jak szybko środki znajdą się na wskazanym koncie. Księgowanie się przekazu następnego dnia roboczego to standard w branży międzynarodowych transferów. Najlepsze firmy gwarantują z kolei, że pieniądze mogą trafić do odbiorcy jeszcze tego samego dnia. Tak szybko realizowany przelew z Holandii do Polski zlecimy na stronie https://www.easysend.pl/przelewy-z-holandii-do-polski. Operator oferuje również opcję przyspieszoną. W jej przypadku środki docierają do celu już w 10 minut.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Istotną zaletą firm pośredniczących w przelewach jest profesjonalna obsługa klienta. Osoby korzystające z usług pozabankowych operatorów zawsze mogą skontaktować się z konsultantami. Zrobią to w najdogodniejszy dla siebie sposób – telefonicznie, poprzez chat, e-maila albo Messengera. Konsultanci zapewniają kompleksową pomoc, udzielając wskazówek, rozwiązując problemy i rozwiewając wątpliwości.

Wygoda w korzystaniu z usług

Decydując się zlecić przelew z Holandii do Polski przez pozabankowego operatora, nie trzeba wychodzić z domu ani stać w kolejce. Wystarczy dysponować urządzeniem z dostępem do internetu – telefonem, komputerem lub tabletem. Rejestracja w systemach transakcyjnych jest wyjątkowo prosta i nie zajmuje dużo czasu. Wysyłanie środków do kraju nie sprawia żadnych problemów, a formalności ograniczono do niezbędnego minimum. Z usług pośredników można korzystać z dowolnego miejsca i o wybranym czasie, dopasowując wszystko do swoich indywidualnych planów.

Kursy walut


Jedną z niedogodności związanych z przesyłaniem pieniędzy do Polski przez bank jest fakt, że sporo traci się na przewalutowaniu. Standardowe instytucje stosują przeliczniki bardzo nieopłacalne z perspektywy klientów. Taki kurs walut może znacznie odbiegać od rynkowego. W ten sposób banki zarabiają na przekazach, doliczając różnice kursowe do swojej prowizji. Firmy pośredniczące zaproponowały znacznie korzystniejszą alternatywę. Oferują one wyjątkowo opłacalne kursy walut, a rywalizując między sobą i z bankami o klientów, starają się przyciągnąć coraz atrakcyjniejszymi przelicznikami. Dzięki tym praktykom poprzez pozabankowego operatora można wysłać naprawdę tani przelew z Holandii do Polski. Korzystne są nie tylko kursy walut, ale i promocje w postaci darmowych przekazów.

Zanim zdecydujemy się na usługi pośredników, warto sprawdzić ich wiarygodność. Istotną sprawą przy wyborze konkretnej firmy bez wątpienia okaże się z kolei czas realizacji i kurs wymiany walut. Kiedy już znajdzie się odpowiedniego operatora obsługującego przelew z Holandii do Polski, można być pewnym, że korzystanie z jego usług będzie wygodne, a w razie potrzeby konsultanci służą profesjonalnym wsparciem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.