Reklama

Bezpieczne zakupy na co dzień

Opublikowano: pt, 18 wrz 2020 08:33
Autor:

Bezpieczne zakupy na co dzień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Na co zwrócić uwagę podczas zakupów, by czuć się bezpiecznie? Sprawdź proste zasady.

Maseczka, dezynfekcja, bezpieczna odległość - to podstawowe zasady bezpieczeństwa, które stosujemy na co dzień od kilku miesięcy. Jak i gdzie robić zakupy, aby czuć się bezpiecznie? Warto wybierać sklepy, które w swojej ofercie mają wszystkie potrzebne rzeczy - wówczas w jednym miejscu możemy bez problemu zrealizować całą listę zakupów.

W sklepach wielkopowierzchniowych łatwiej zachować bezpieczną odległość i na dodatek można kupić wszystkie potrzebne produkty w jednym miejscu. Na terenie hipermarketu E.Leclerc możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo - duża przestrzeń sprawia, że bez problemu zachowasz bezpieczną odległość z innymi klientami podczas zakupów. Dbałość o zdrowie klientów i pracowników to priorytet zarządcy hipermarketu E.Leclerc - stąd szczególna dbałość o czystość na terenie sklepu, stała dezynfekcja powierzchni oraz najwyższa jakość obsługi i oferowanych produktów.

W największym hipermarkecie w Mielcu - E.Leclerc w Galerii Navigator - znajdziesz szeroki asortyment. Kupisz tu świeże owoce i warzywa, artykuły spożywcze oraz produkty regionalne. Ponadto w E.Leclerc dostępne są dodatki do domu, ubrania, buty i artykuły biurowe.
Wybierając zakupy w hipermarkecie E.Leclerc masz pewność, że podczas jednych zakupów, kupisz wszystko, czego aktualnie potrzebujesz.

Aby robić nie tylko bezpieczne, ale również tanie zakupy warto na swoim telefonie zainstalować aplikację Bonus E.Leclerc. Znajdują się tam nie tylko najnowsze gazetki promocyjne, ale również dedykowane rabaty dla użytkowników aplikacji. Aby zainstalować ją na swoim telefonie, trzeba otworzyć Google Play (Android) lub App Store (iOS) i wyszukać aplikację Bonus E.Leclerc. Pobranie aplikacji trwa tylko kilkanaście sekund. Po zainstalowaniu należy wybrać sklep - E.Lecerc Mielec. Aplikacja Bonus E.Leclerc jest darmowa.

Bezpieczne zakupy w hipermarkecie E.Leclerc zrobisz od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-21:00 (w niedziele handlowe w godz. 9:00-20:00).
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE