Reklama

Reklama

Ankieta - Jak Ci się żyje w Kolbuszowej?

Opublikowano: pt, 15 sty 2021 08:06
Autor:

Ankieta - Jak Ci się żyje w Kolbuszowej? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety służącej badaniu poziomu zadowolenia z warunków życia w Waszej miejscowości.

Serdecznie zapraszamy nasze Czytelniczki i Czytelników do wypełnienia ankiety służącej badaniu poziomu zadowolenia z warunków życia w Waszej miejscowości.

Badanie to pozwoli wskazać inwestycje, które Waszym zdaniem są ważne dla rozwoju Waszej gminy i powinny być realizowane przy wsparciu środków unijnych, w szczególności Funduszu Spójności.

Projekt prowadzi Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej i Stowarzyszenie Gazet Lokalnych.

Ankieta ta jest realizowana w ramach projektu „InForMe 2.0 – działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych". Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE.

Weź udział w ankiecie:
https://forms.gle/CVV5KQiboy8ciHux5

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE