Reklama

Atrakcyjna oferta e-commerce. Najlepsze okazje z Allegro Smart!

Opublikowano: śr, 2 wrz 2020 15:00
Autor:

Atrakcyjna oferta e-commerce. Najlepsze okazje z Allegro Smart! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Rynek e-commerce rozkwita. Korzystają na tym klienci, którzy mogą wybierać coraz atrakcyjniejsze oferty. Nie tylko cena zakupu jest jednak ważna. Liczy się też wygodna, tania dostawa i możliwość zwrotu towarów. Jak wynika z badań Polskiej Izby Gospodarki Elektronicznej, polskim konsumentom zależy też na rozwiązaniach, które zapewnią im korzystanie z nowoczesnych i bezpiecznych form płatności. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzi usługa Allegro Smart!

Allegro to największa polska platforma zakupowa, którą klienci darzą zaufaniem od ok. 21 lat. Na Allegro mają ekskluzywne usługi, rozwijane specjalnie dla klientów. Dzięki temu wszyscy mogą poczuć się wyjątkowo.

Dlaczego Allegro Smart!

Allegro Smart! to darmowe, wygodne dostawy do ponad 27 tys. punktów odbioru w całej Polsce. Abonenci usługi mają zapewniony także bezpłatny zwrot towarów – bez podawania powodu zwrotu. Są również traktowani priorytetowo przez biuro obsługi klienta – czas oczekiwania na odpowiedź to zaledwie dwa dni robocze.

Na Allegro mają bezpieczne transakcje, a dla pełnego komfortu istnieje Program Ochrony Kupujących. Dzięki niemu możesz odzyskać pieniądze wraz z kosztami przesyłki.

W serwisie Allegro mają bezpieczne formy płatności – przelew, BLIK, karta – a dane nie są zapisywane na stałe.

Miłośnicy okazji będą zachwyceni dostępnymi w abonamencie Limitowanymi Smart! Okazjami. A na wielbicieli koncertów czekają atrakcje w systemie presale.

 Advertisement

Rodzaje abonamentu Allegro Smart!

Allegro Smart! to dwa rodzaje abonamentu, w ramach którego każdy klient ma zapewnione darmowe dostawy do ponad 27 tys. punktów odbioru w całej Polsce. Bez względu na to, jak wiele produktów zamówisz, opłata abonamentowa nie zmienia się.

Roczny abonament za 49 zł daje największe oszczędności. Za tę sumę (czyli jedynie 4,08 zł miesięcznie) mamy zagwarantowaną nielimitowaną liczbę darmowych dostaw. Dla porównania, jedna dostawa na Allegro to koszt ok. 8 zł. Abonament zwróci się więc bardzo szybko. Żeby skorzystać z darmowej dostawy, wystarczy u jednego sprzedawcy kupić towar za 40 zł. Gdy zapłata przekroczy 100 zł, wtedy możemy skorzystać z darmowej usługi kurierskiej.

Dla wielbicieli krótkich zobowiązań istnieje miesięczny abonament za 8,99 zł. Regulamin oferty uwzględnia możliwość odstąpienia od umowy – w terminie 30 dni od jej zawarcia – przy pierwszym zakupie usługi oraz gwarancję zwrotu poniesionych kosztów.

Jak to zrobić?

To prostsze niż myślisz. Na stronie Allegro Smart! wybierz miesięczny lub roczny model usługi, by następnie zostać przekierowanym na stronę płatności. Tam wybiera się sposób, w jaki chce się zapłacić – kartą, przelewem lub za pomocą BLIK.

Jeszcze tylko trzeba zaakceptować regulamin, kliknąć „kupuję i płacę” i gotowe. Za chwilę przychodzi e-mail z informacją, że usługa Allegro Smart! jest już aktywna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE