Reklama

Wsparcie dla chorej Poli z Podkarpacia, u której zdiagnozowano zanik mięśni

Opublikowano:
Autor:

Wsparcie dla chorej Poli z Podkarpacia, u której zdiagnozowano zanik mięśni - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PODKARPACIE Zdobycie wszystkich bieszczadzkich tysięczników to forma wsparcia dla Poli, która zmaga się z genetyczną chorobą zaniku mięśni. Takiego wyzwania podjął się Łukasz Dziuban, zauważając, że jedną czynnością można zrobić dwie dobre rzeczy.

W mediach społecznościowych trwa wyzwanie, którego celem jest pomoc 4-miesięcznej Poli Matuszek, u której zdiagnozowano SMA, genetyczną chorobę zaniku mięśni. Niestety jedynym skutecznym leczeniem jest terapia genowa wyceniona na 9 milionów złotych.

- Nie muszę wam mówić, że to dużo pieniędzy, której chyba nikt z was nie widział na oczy i pewnie nie zobaczy. Jednak każdy z nas może dorzucić swoją cegiełkę, bo każda złotówka się liczy

– czytamy w zorganizowanym wydarzeniu.

Zdobycie wszystkich bieszczadzkich tysięczników

Do pomocy w bardzo dobry sposób włączył się Łukasz Dziuban, leśniczy Leśnictwa Orelec, który dostępnymi szlakami turystycznymi postanowił zdobyć wszystkie bieszczadzkie szczyty liczące powyżej 1000 m n.p.m. Za każdy zdobyty szczyt będzie on wpłacał kwotę (...) CZYTAJ DALEJ I ZNAJDŹ LINK DO ZBIÓRKI>>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy