Reklama

Darmowa choinka za krew. Piękna akcja Nadleśnictwa Głogów Małopolski

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Darmowa choinka za krew. Piękna akcja Nadleśnictwa Głogów Małopolski  - Zdjęcie główne

Za oddanie krwi możemy dostać darmowe drzewko bożonarodzeniowe. | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PODKARPACIE Pracownicy Nadleśnictwa Głogów Małopolski wpadli na genialny pomysł i zorganizowali nietypową akcję - "Choinka za krew". Na czym dokładnie polega to wydarzenie?

W piątek, 17 grudnia, przy siedzibie Nadleśnictwa Głogów w Głogowie Małopolskim, ul. Fabryczna 57, zostanie przeprowadzona akcja pn. "Choinka za krew".

- Wydarzenie zostanie zorganizowane wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, które udostępni krowiobusa i przeprowadzi zbiórkę krwi oraz jednostkami OSP z terenów gminy Głogów Małopolski

- czytamy na stronie nadleśnictwa.

Rejestracja dawców krwi będzie odbywać się w godzinach 9-12 (co nie oznacza zakończenia pobierania krwi) - krew będzie pobierana aż do ostatniego dawcy.

Fot. Nadleśnictwo Głogów Małopolski

Każda z osób, która odda krew, otrzyma od Nadleśnictwa Mielec drzewko świąteczne.

- Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy!

- piszą organizatorzy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy