Reklama

Z czego znana jest Kolbuszowa? Andrzej Selwa z promocji urzędu przedstawia 8 swoich propozycji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Z czego znana jest Kolbuszowa? Andrzej Selwa z promocji urzędu przedstawia 8 swoich propozycji - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
8
zdjęć

O to pytamy Andrzeja Selwę z UM w Kolbuszowej.

Udostępnij na:
Facebook
PO GODZINACH Czy miasteczko nad Nilem kojarzy się krokodylami? Z czego znana jest Kolbuszowa? O to pytamy osoby związane z powiatem kolbuszowskim, ale i nie tylko. Swoje typy przedstawia m.in. Andrzej Selwa z promocji Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

Z czego znana jest Kolbuszowa? To jedno z pytań, na które internatom odpowiedzi podsuwa Google. My z tym pytaniem zwróciliśmy się do osób związanych z miastem, ale i nie tylko. Zaznaczyliśmy, że podając przykłady, można wziąć pod uwagę miejsca, osoby, wydarzenia itd. 

Andrzej Selwa, inspektor ds. promocji w kolbuszowskim urzędzie, przedstawił 8 swoich propozycji. Z czego jego zdaniem najbardziej znana jest Kolbuszowa? Sprawdź. 

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy