Reklama

W dobrym stanie i całkowicie za darmo. Ogłoszenia mieszkańców Kolbuszowej, Głogowa Małopolskiego i okolic na OLX [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W dobrym stanie i całkowicie za darmo. Ogłoszenia mieszkańców Kolbuszowej, Głogowa Małopolskiego i okolic na OLX [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
14
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
PO GODZINACH Wersalki, okna, sprzęt agd i części i samochodowe. To tylko cześć rzeczy, które możesz zdobyć całkowicie za darmo. W większości nieuszkodzone. Sprawdzamy, jakie ogłoszenia umieścili na portalu OLX mieszkańcy Kolbuszowej, Głogowa Małopolskiego i okolic.

Na portalu OLX można znaleźć dosłownie wszystko. Niektóre rzeczy mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego oddają całkowicie za darmo. Najwięcej tego typu ogłoszeń dotyczy psów i kotów. Nie brakuje jednak przedmiotów codziennego użytku. Wybór jest całkiem spory.

Większość z nich jest w bardzo dobrym stanie. Nie brakuje natomiast przedmiotów nowych i z metkami. Inne z kolei wymagają lekkiego odświeżenia. Często osoby wystawiające ogłoszenie oddają za darmo swoje rzeczy w zamian za wyniesienie z domu lub garażu oraz transport we własnym zakresie.

Bywa, że ogłaszający chcą oddać przedmiot na zasadzie coś za coś (np. zabawka dla dziecka za inną zabawkę), posprzątanie terenu, wyniesienie mebli lub za symboliczne jajko - kinder niespodziankę. Takie również niejednokrotnie bywały w naszych zestawieniach.

Oto ogłoszenia z portalu OLX, które znaleźliśmy w piątek, 12 maja 2023 roku. Pochodzą one z Kolbuszowej, Kupna, Woli Raniżowskiej oraz miejscowości graniczących z powiatem kolbuszowskim, jak: Głogów Małopolski, Sędziszów Małopolski, Zaczernie czy Nowa Dęba Zobacz przedmioty w galerii zdjęć. 

OLX to serwis ogłoszeniowy, który działa w ponad 40 krajach i jest obecnie największą firmą oferującą dostęp do platform ogłoszeniowych na rynku. Ta platforma działa w Polsce od 14 kwietnia 2014 roku. Wywodzi się z serwisu tablica.pl, który ówcześnie należał do Grupy Allegro.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE