Reklama

Szopka Noworoczna czyli 2022 rok w powiecie kolbuszowskim z przymrużeniem oka [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Szopka Noworoczna czyli 2022 rok w powiecie kolbuszowskim z przymrużeniem oka [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
5
zdjęć

Szopka Noworoczna 2022

Udostępnij na:
Facebook
PO GODZINACH Zwyczaj taki u nas mamy, szopką rok razem żegnamy. O tym, co ludzi gnębiło, co się w gminach wydarzyło. Zobacz w zwierciadle krzywym, przyglądając się postaciom żywym.

Tradycją już się stało, że na łamach naszej gazety oraz na portalu korsokolbuszowskie.pl publikujemy dla Państwa Szopkę Noworoczną. Dla niewtajemniczonych jest to przedstawienie sytuacji, które wydarzyły się w minionym roku w powiecie kolbuszowskim w nieco inny sposób. 

Rymowanką stworzoną przez naszych dziennikarzy, chcemy rozbawić naszych Czytelników, a tym samym przywołać najważniejsze wydarzenia minionego 2022 roku. 

W naszej galerii zdjęć znajdziecie pięć scen, które opowiadają o losach mieszkańców Kolbuszowej i okolic w "krzywym zwierciadle". Pierwsza ze scen rozgrywa się w stajence, w której narodził się Jezus. Przychodzą do niego znane osoby z powiatu kolbuszowskiego. 

Druga ze scen mówi o Trzech Królach. W naszej szopce wcielili się w nich Jan Zuba, Krzysztof Wójcicki i Michał Karkut. Kolejna ze scen dotyczy króla Heroda, którego w tym roku zagrał Krzysztof Wilk. 

W kolejnej scenie spotkać możemy Kasię Dowbor, która także odwiedziła nasz powiat. 

Podkreślamy, że w naszej Szopce Noworocznej nie mamy zamiaru nikogo obrazić, a jedynie wywołać uśmiech na twarzach naszych Czytelników. 

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy