Reklama

Jak aktywnie spędzić czas w Kolbuszowej i okolicach?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay.com

Jak aktywnie spędzić czas w Kolbuszowej i okolicach? - Zdjęcie główne

Najlepiej spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu, zwłaszcza kiedy pogoda na zewnątrz dopisuje. | foto Pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PO GODZINACH Co w Kolbuszowej i okolicach można robić po zajęciach w szkole i pracy? Jak aktywnie spędzić wolny czas?

Jak aktywnie spędzić czas w Kolbuszowej, kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza? Są tacy, którym zła aura, ani spadek temperatury nie przeszkadza. Cały rok jeżdżą na rowerze, biegają, czy spacerują z kijkami. Kolbuszowski klub nordic walking ma coraz więcej sympatyków i razem aktywnie wypoczywają.

 

W mieście nad Nilem działa kryta pływalnia Fregata. Basen oferuje naukę pływania, aqua aerobik i zajęcia dla seniorów.

Dla młodszych mieszkańców gminy Kolbuszowa miejski dom kultury czeka z zajęciami dla mażoretek. Od 5 do 13 lat - w różnych wiekowo grupach można zapisać się na taniec współczesny. Prowadzone są również zajęcia wokalne. Nieco starsi mieszkańcy gminy Kolbuszowa spotykają się co poniedziałek w klubie seniora. Wtorki i czwartki o godz. 19 można przez godzinę poćwiczyć na wspólnym fitnessie. 

Można zapisać się także na zajęcia plastyczne i do klubu rękodzieła. Dla uzdolnionych muzycznie osób dobrym pomysłem będą próby z orkiestrą dętą. 

A może zumba? To zajęcia tańca i treningu aerobowego połączonego z elementami salsy lub samby. Takie zajęcia organizowane są w domu kultury w Kolbuszowej Górnej we wtorki i czwartki. W piątki można potańczyć na zajęciach salsy. Wtedy też swoje spotkania ma zespół ludowy Górniacy i Ziemia Kolbuszowska. To dla tych, którzy dobrze czują się w klimatach folkloru. 

W Domatkowie w poniedziałki spotykają się koło gospodyń wiejskich. W świetlicy można pograć w ping-ponga. We wtorki organizowane są spotkania integracyjne dla dzieci. W środy i piątki aktywnie wieczór można spędzić na aerobiku. Organizowane są również zajęcia ruchowe i spotkania dla seniorów. 

W Świerczowie w poniedziałki we wtorki na świetlicy mogą spotykać się najmłodsi mieszkańcy sołectwa. Czwartek są zajęcia z robótek ręcznych, a w piątek rozgrywki w ping-ponga. 


Na swoich klientów czekają dwie siłownie w Kolbuszowej. Klubowicze mają możliwość skorzystania z profesjonalnych maszyn i sprzętów. Jedna z siłowni w swoim grafiku oferuje szeroki plan zajęć od aktywnego seniora przez zumbę po zajęcia step i wiele innych. Z pomocą przychodzą trenerzy personali, którzy pomagają w "pierwszych krokach" na siłowni.

Wspólne zajęcia dają okazję do zabawy i poznania nowych osób. Wysiłek fizyczny pozwala nam spalić kalorie, ale świetnie też sprawdzi się w odreagowaniu stresu i poprawie samopoczucia. 

Może też połączyć przyjemne z pożytecznym i wziąć na spacer pieska z kolbuszowskiego przytuliska. 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy