Reklama

Z Hadykówki na światowe wybiegi

Opublikowano:
Autor:

Z Hadykówki na światowe wybiegi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

KULTURA Miała 16 lat, kiedy zgłosiła się na casting do Miss Kolbuszowej. Głównego tytułu nie zdobyła, ale do świata mody wkroczyła na dobre. Dziś, pochodząca z Hadykówki Andżelika Guźda, maza sobą wiele sesji zdjęciowych, pokazów mody, a jej twarz często pojawia się w katalogach modowych w Wielkiej Brytanii. 22-latka zdradza nam, jak wyglądała jej zawodowa droga do Liverpoolu, gdzie obecnie mieszka, z jakimi niespodziankami na wybiegu musiała sobie poradzić i czy wciąż musi udowadniać, że w modzie liczy się nie tylko ładna buzia

Ze światem mody jesteś już związana sześć lat. Czy modeling traktujesz jako tymczasowe zajęcie, czy wiążesz z nim swoją przyszłość na poważnie?
– Modeling to przede wszystkim moje hobby. Mam z nim związane większe plany, ale wolałabym jeszcze o tym nie mówić, aby nie zapeszyć (śmiech).

Bycie modelką to dla wielu dziewczyn spełnienie dziecięcych marzeń. Czy z Tobą było podobnie? Marzyłaś o sesjach zdjęciowych, pokazach mody?
– Tak, oczywiście. Razem z siostrą, już jako małe dziewczynki, wcielałyśmy się w modelki. Robiłyśmy sobie tyle zdjęć, że pewnego razu zepsuł nam się komputer od ich ilości. Informatyk zapytał nas wtedy, czy mamy w domu studio fotograficzne (śmiech).

Z takim doświadczeniem przed obiektywem nie miałaś chyba oporów, żeby wystartować w wyborach Miss Kolbuszowej? Jak z perspektywy czasu wspominasz tę przygodę?
– Na udział w Miss Kolbuszowej namawiała mnie przede wszystkim rodzina. Nie żałuję tego wyboru, bo szczerze mówiąc, od tego konkursu zaczęła się moja przygoda z modelingiem. Dostałam wtedy dwa tytuły: I Vice Miss Kolbuszowej 2009 oraz Miss Publiczności.

Więcej w Korso nr 16/20.04.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE