Reklama

Wraca Przegląd Piosenki Turystycznej

Opublikowano: pt, 4 lis 2016 14:30
Autor:

Wraca Przegląd Piosenki Turystycznej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

KULTURA Po kilkuletniej przerwie Kolbuszowski Klub Turystyczny „Salamandra” zaprasza do udziału w VI Przeglądzie Piosenki Turystycznej. Odbędzie się on 25 listopada w Miejskim Domu Kultury. Impreza skierowana jest do młodych uczestników z terenu województwa podkarpackiego.

Organizatorzy zapraszają do wspólnego turystycznego śpiewania zarówno przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.Regulamin dostępny na stronie salamandra.turystyka.pl oraz na stronie KKT Salamandra na facebooku.
Organizatorami Przeglądu są: Kolbuszowski Klub Turystyczny „Salamandra”, Hufiec ZHP Kolbuszowa m. Janka Bytnara, Zespół Szkół nr 2 przy współudziale Urzędu Miasta Kolbuszowa.

Program Przeglądu:
 9.00 – 11.00 próby uczestników Przeglądu
11.00 – 16.00 część konkursowa 
16.00 – 16.30 przerwa i obrady jury
16.30 – 18.00 ogłoszenie wyników Przeglądu i koncert laureatów 
19.00 – koncert gwiazdy Przeglądu [Harcerze]
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.