Reklama

Raniżów. Tak mieszkańcy bawili się na pikniku rodzinnym i zmaganiach o puchar wójta [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

KULTURA Za nami dwie imprezy, które odbyły się w Raniżowie. Ci młodsi jak i starsi mieszkańcy bawili się znakomicie.

W niedzielny poranek 25 lipca w Pogwizdowie Starym odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Raniżów Władysława Grądziela. Organizatorem wędkarskiej rywalizacji było Koło Wędkarskie nr 35 w Raniżowie oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie. Wyniki z zawodów przedstawiają się następująco:

  • I miejsce - Andrzej Marut
  • II miejsce - Anna Sudoł
  • III miejsce - Michał Sudoł
  • IV miejsce - Dawid Kolano
  • V miejsce - Maksym Motylski
  • VI miejsce - Rafał Matuła
Nagrodę za największą złowioną rybę otrzymała Anna Sudoł (amur - 0,90 kg).

- Wsparcia organizacyjnego przy realizacji wydarzenia udzieliło Koło Gospodyń Wiejskich w Raniżowie oraz Małgorzata i Eugeniusz Sudołowie
- dodają organizatorzy. 

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali okolicznościowe medale i nagrody pocieszenia, natomiast zwycięzcy puchary, medale oraz akcesoria wędkarskie. Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych połowów!

17 lipca (sobota) odbył się Piknik Rodzinny w Raniżowie, który był  finałem projektu Grantowego Równać Szanse. Młodzież z gminy przez parę miesięcy brała udział w warsztatach kulinarnych wraz z KGW Raniżów w ramach którego przygotowywała potrawy regionalne, które zaprezentowała na pikniku. Wspólnie z Kołem Gospodyń przygotowali dla wszystkich gar chłopski.

- Dodatkowo było wiele atrakcji dla dzieci między innymi: gry i zabawy rodzinne, pokaz sztuki magicznej zaprezentowanej przez DOMINO-Magic oraz OSP Raniżów które sprawiło wielką frajdę, prezentując ścianę wodną

- dodają przedstawicielki KGW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy