Reklama

Koncert noworoczny 2023 w Kolbuszowej. Tym razem odbędzie się on w innym miejscu [PLAKAT]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kalendarz imprez Przed dani kolejna edycja koncertu noworocznego i karnawałowy w Kolbuszowej. Wydarzenie to odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia. Kto wystąpi na scenie?

 

  • Kiedy: niedziela (29 stycznia)
  • Gdzie: MDK Kolbuszowa
  • Rozpoczęcie: godz. 18
  • Wstęp: bezpłatny (jednoosobowe wejściówki do odebrania w MDK do 25 stycznia)
 

Tradycyjnie, początkiem roku, Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej organizuje koncert noworoczny. Przez ostatnie lata był on organizowany w hali widowiskowo-sportowej kolbuszowskiego liceum ogólnokształcącego. Tym razem będzie inaczej. 

- Z racji prowadzonych prac remontowych w liceum, koncert zorganizowany zostanie w naszym domu kultury. Serdecznie na niego zapraszamy

- mówi Wiesław Sitko, dyrektor MDK w Kolbuszowej.

W hali LO w Kolbuszowej mieściło się nawet 1500 osób. Frekwencja każdego roku była bardzo wysoka. Natomiast w sali MDK w Kolbuszowej będzie mogło zasiąść ponad 150 widzów. Na koncert będzie można wejść po okazaniu wejściówki, którą można odebrać osobiście w domu kultury do 25 stycznia (środa) do wyczerpania zapasów. Co ważne, jedna osoba, będzie mogła wziąć jedną wejściówkę.

Podczas koncertu noworoczno-karnawołego na scenie zaprezentuje się Orkiestra Dęta Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej pod batutą Dariusza Bańki i Kamila Pezdy. Wystąpią też soliści: Natalia Kubiś-Mroszczyk, Agnieszka Reguła-Skiba, Katarzyna Liszcz-Starzec (sopran) i Daniel Lipiec (tenor).

Koncert poprowadzi Elżbieta Lewicka. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy