Reklama

Dzień Kobiet 2023. Przed nami koncert "Artyści kobietom z okazji ich święta" w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Co w programie? [PLAKAT]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: MDK Kolbuszowa

Dzień Kobiet 2023. Przed nami koncert "Artyści kobietom z okazji ich święta" w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Co w programie? [PLAKAT] - Zdjęcie główne

Na scenie z okazji Dnia Kobiet wystąpią m.in: Mażoretki | foto MDK Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kalendarz imprez Już niedługo, w niedzielę (5 marca), w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej na kobiety będzie czekać nie lada gratka. Mowa o koncercie tylko i wyłącznie dla płci pięknej z okazji Dnia Kobiet. To wydarzenie nosi nazwę: "Artyści kobietom z okazji ich święta". Sprawdzamy, co w programie.

 

  • Kiedy: niedziela (5 marca)
  • Gdzie: MDK Kolbuszowa
  • Rozpoczęcie: godz. 16
  • Wstęp: bezpłatny (tylko dla pań z zaproszeniami)
 

W programie z okazji Dnia Kobiet wystąpią m.in: Mażoretki (Krokodyl Mamba i Krokodyl Mamba Mini), studio wokalne MDK w Kolbuszowej oraz zespoły taneczne domu kultury. Blok artystyczny zostanie także zaprezentowany przez męskie grono. Wiesław Sitko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej, na razie nie chce zdradzać szczegółów dotyczących występów.

Nasz rozmówca podkreśla, że impreza organizowana jest cyklicznie od kilku lat. Na deskach domu kultury wystąpią głównie wychowankowie oraz absolwenci, którzy uczęszczają, bądź uczęszczali na zajęcia do MDK. Występy będą dedykowane wyłącznie paniom.

- Nie wynajmujemy gwiazd, tylko opieramy się na naszych, miejscowych artystach

- mówi w rozmowie z nami.

Zaproszenia na koncert będą dopiero rozdawane. Na pewno będzie ograniczona liczba miejsc. Wiesław Sitko mówi, że dostępnych będzie około 200 wejściówek. Ogłoszenie ma się pojawić na stronie domu kultury początkiem marca. Większość miejsc ma zostać przeznaczona dla mam i babć dzieci występujących tego dnia na scenie, ale będzie także pula miejsc dla osób chętnych z zewnątrz.

- Zobaczymy, jakie będzie zainteresowanie

- nadmienia i dodaje na koniec:

- Impreza ma już swoją tradycję. Myślę, że będzie to piękne widowisko.

Plakat promujący wydarzenie:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy